reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny w 34 dniu cyklu

Dołączył(a)
25 Październik 2017
Postów
3
Witam wszystkich :)!
Bardzo proszę o poradę, wraz z narzeczonym staramy się o dzidziusia, ostatnia miesiączka 19 września, w tym miesiącu jakieś dwa tygodnie temu zaczęły pobolewqc mnie piersi, inaczej niż zwykle i za wczesnie jak na okres i już zaczęłam się inaczej czuć, czułam że mogę być w ciąży, nie umiem tego wyjaśnić, czułam się inaczej niż zawsze co miesiąc. robiłam testy 26 i 28 dnia cyklu wyszły negatywne, 28 dnia zrobiłam również test beta hcg <0.100 i powoli dawałam sobie do wiadomości ze nic z tego, lecz ciężko mi było w to uwierzyć myślałam że może za wcześnie, Dodam że mam nieregularne cykle 30-34 dniowe mniej więcej, a ciągle bolał mnie brzuch, nudności, ciągle zmęczenie, ból piersi, stwierdziłam że sprawdzę jeszcze raz i 33 dnia cyklu zrobiłam test-pozytywny! Kupiłam kolejne 4 każdy różny i 34 dnia cyklu pozytywne wszystkiw z bladymi kreskami mniej lub bardziej! Czy to możliwe przy takich cyklach? Bardzo się stresuję czy wszystko w porządku.. Czy jeśli teraz pójdę do lekarza uspokoi mnie i wykryje już ciążę? Nie chce niepotrzebnego stresu że jeszcze nic nie widać... Teoretycznie byłabym pod koniec 5tygodnia.. Teoretycznie bo 28 dnia cyklu jeszcze były negatywne.
Proszę postarać się mnie uspokoić hehe pierwsza ciąża i się martwię czy wszystko w porządku.
Pozdrawiam
 
reklama
Do lekarza za wcześnie
Przy nieregularnych cyklach z owu może być różnie ja przed ciąża takie miałam i owu miałam w dniu kiedy miałam dostać miesiączkę :p
Poczekaj z lekarzem tydzień najlepiej dwa:-)
Idź na betę jeszcze raz i powtórz po 48:-)
Test z jasna kreska oznacza ciążę porostu jest ona wczesna.
Mój pierwszy test był mega jasny ledwo widoczna kreska później już granat:D
 
Zrób betę i jak faktycznie będzie ona powyżej 1000 to spróbuj pójść do lekarza. U mnie było widać już pęcherzyk. Zawsze to trochę uspokoi :) Teraz czekam na wizytę żeby zobaczyć zarodek i usłyszeć bicie serduszka maleństwa :)
 
Do góry