reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny?

Klaudyna89

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Październik 2021
Postów
39
Cześć jestem tu nowa. Mam pytanie w tamtym tygodniu miałam mieć okres. Robiłam 2 razy testy i wyszły 2 razy pozytywnie (chyba) bo były blade kreski. Ucieszyłam się bo z pierwsza ciąża miałam tak samo. A dzisiaj rano pojawiła się krew. Ginekologa mam jutro i teraz nie wiem co robić. Miał ktoś tak?
 
reklama
Cześć jestem tu nowa. Mam pytanie w tamtym tygodniu miałam mieć okres. Robiłam 2 razy testy i wyszły 2 razy pozytywnie (chyba) bo były blade kreski. Ucieszyłam się bo z pierwsza ciąża miałam tak samo. A dzisiaj rano pojawiła się krew. Ginekologa mam jutro i teraz nie wiem co robić. Miał ktoś tak?
Być może wyłapalas ciąże biochemiczna.
 
Nie robiłam. Tydzień spóźniony. Ale robiłam 2 testy w czym oby dwa pokazały 2 kreski blade ale były. Dodam że były z innej firmy. Jutro ginekolog A dzisiaj krwawienie. Nie tak mocne ale jest
 
Nie robiłam. Tydzień spóźniony. Ale robiłam 2 testy w czym oby dwa pokazały 2 kreski blade ale były. Dodam że były z innej firmy. Jutro ginekolog A dzisiaj krwawienie. Nie tak mocne ale jest
Hmm, to ciężko będzie teraz cokolwiek stwierdzić. Dobrze, że już jutro masz lekarza. Dzisiaj na wszelki wypadek odpoczywaj i dużo leż, bo być może to krwiak, ale jest też niestety ryzyko, że ciąża biochemiczna. A krew jest taka żywa? No i masz przy tym skurcze, bóle brzucha?
 
reklama
Implantacja jest przed testem pozytywnym, jeśli po tygodniu spóźnienia ,mialas blade kreski ,to też myślę ze to ciąża biochemiczna była
 
Do góry