reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny .

Dołączył(a)
10 Maj 2023
Postów
7
Witam zrobilam test dwa dni przed miesiaczka wyszedl poztywny, ale mam przeczucie ze jest falszywy nie mam zadnych objawow a ostatnio cykl mi sie przestawil o 2 tyg nie wiem co powinnam zrobic poczekac I zrobic jeszcze raz zeby byc 100% pewna, jest taka mozliwosc zeby tesc byl pozytywny a ciazy brak?
 
reklama
Witam zrobilam test dwa dni przed miesiaczka wyszedl poztywny, ale mam przeczucie ze jest falszywy nie mam zadnych objawow a ostatnio cykl mi sie przestawil o 2 tyg nie wiem co powinnam zrobic poczekac I zrobic jeszcze raz zeby byc 100% pewna, jest taka mozliwosc zeby tesc byl pozytywny a ciazy brak?
 

Załączniki

  • 20230510_051556.jpg
    20230510_051556.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 280
Owulacja też mogła się przesunąć. Ten test pokazuje ile tygodni wstecz doszło do poczęcia czyli 2-3 tygodnie temu. W załączniku mój test robiony też w okolicach terminu miesiączki i jestem w ciąży 😉
 

Załączniki

  • 20230502_213906.jpg
    20230502_213906.jpg
    2,8 MB · Wyświetleń: 206
Witam zrobilam test dwa dni przed miesiaczka wyszedl poztywny, ale mam przeczucie ze jest falszywy nie mam zadnych objawow a ostatnio cykl mi sie przestawil o 2 tyg nie wiem co powinnam zrobic poczekac I zrobic jeszcze raz zeby byc 100% pewna, jest taka mozliwosc zeby tesc byl pozytywny a ciazy brak?
Testy prędzej są fałszywie negatywne niż pozytywne, więc raczej ciąża jest, dla pewności zrob badanie z krwi, a kto powiedział że trzeba mieć jakieś objawy ciąży?
 
Gratulacje 🙂 możesz iść na betę albo poczekac spokojnie na wizytę. Każda ciąża jest inna jedne mają objawy inne nie. U mnie zaczęły się około 7 tygodnia wrażliwość na zapachy później doszły mdłości
 
@Jusia32 mi taki sam test pokazywał 2-3 jak byłam tydzień po terminie @. Więc był to 4-5 tydzien. I te clear blue chyba nie kłamią...beta tu juz powinna być powyzej 200.... zawsze możesz ją zrobić.
Ja nigdy nie miałam objawow ciążowych tylko brak @ i to 4 krotnie ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja też nie miałam żadnych objawów a test robiłam dwa tygodnie po poczęciu
 
Test zrobiony dwa dni po spozniajacym sie okresie
 

Załączniki

  • 20230512_184718.jpg
    20230512_184718.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 146
reklama
Do góry