reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test przed @

Jeanetttte

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Sierpień 2020
Postów
849
Cześć wszystkim ☺

Ogólnie staramy się z małżonkiem o nasze pierwsze potomstwo. Trochę czytałam na różnych stronach, że ten cień to ciąża lub nie, bo niby są małe wyjątki.
Jestem jakieś 4/5 dni przed @. Wiem, że testy są z tej samej firmy (25 mlU/ml). Rano zrobię z innej i oczywiście zrobię bete.

Ale nie to mnie trapi. Obecnie jestem do końca tygodnia na zwolnieniu lekarskim (jestem po małym wypadku) więc od poniedziałku wracam. Mam pracę fizyczną więc dużo dźwigam, wszędzie się kurzy i na dodatek chemia typu rozpuszczalnik, zmywacz i lakier w sprayu. Nie wiem kiedy iść do ginekologa ☹ mam poczekać aż mi się spóźni @ z jakieś 2 tygodnie?
Mojej znajomej się tydzień czasu @ spóźniła więc poszła z pozytywnym testem do gina i dostała OPR, że tak wcześnie przyszła, bo nic nie widać i, że sobie wymyśla, bo to nie musi być ciąża.
Chyba się za bardzo schizuję...
Pomoże ktoś, coś? Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji 😓
Tak wiem jestem panikara
IMG_20200826_071124.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20200826_071124.jpg
    IMG_20200826_071124.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 5 133
reklama
Byłam po biochemicznej i po wyczyszczeniu miałam czekać na okres i czekałam. Ale mi powrócił bol piersi. Pilnowałam bety wiedziałam że się wyzerowala. Poszłam po test a tutaj blada kreska. Potem kolejny i kolejny i coraz ciemniejsze się robiły poszłam na betę i wyszła ponad 180 [emoji846]

Ja właśnie odebrałam wyniki i jest 345,2 więc chyba i mnie się udało ☺️
 
reklama
Do góry