reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test vs. test

Ziuta_p

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Styczeń 2022
Postów
32
Cześć dziewczyny, potrzebuje mądrych i doświadczonych głów odnośnie testów owulacyjnych. To mój pierwszy cykl testowania i choć zasady obsługi są dla mnie jasne, tak interpretacja wyniku zrodziła pewne wątpliwości.
Do postu załączam zdjęcie, na którym są dwa testy owulacyjne wykonane dzień po dniu. Pytanie brzmi- który z nich zwiastował owule i zasygnalizował słynny "pik"? Nr 1 czy nr 2?
IMG20220407160650__01__01__01.jpg
 
reklama
Tylko pytam dla pewności - bo często pojawiają się posty " Czy ten test jest pozytywny?". Ale nie były robione wcześniej. W tym przypadku liczyłabym owu od testu nr 1 z pierwszego postu.
 
reklama
Robiłam sporo testów, nie tylko te cztery bo mam długie i nieregularne cykle. Wszystkie wcześniejsze były blade i nie pozostawiały wątpliwości, że są negatywne. Według apki 'ovu' owulacja powinna być 10 dni przed pikiem ze zdjęcia 🤷‍♀️
Dla przykładu... Dziś mam 33 dc, pik pokazał się w 30dc. Trochę pokręcone, ale dobrze, że w końcu piknęło
 
reklama
Do góry