reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test Ważne czy nie ?

reklama
jednak dam radę dopiero w pon, bo mąż ma wolne wtedy 😓
Na szczęście zostało mi jeszcze dużo testów wiec co dwa dni będę sprawdzać Progres kreski
Nie sprawdzaj w ten sposob. Przeciez test moze sie roznie wybarwic. W ten sposob nie nalezy sprawdzać czy ciaza sie rozwija, tylko beta ci powie. W takim razie poczekaj na poniedziałek.
 
Nie sprawdzaj w ten sposob. Przeciez test moze sie roznie wybarwic. W ten sposob nie nalezy sprawdzać czy ciaza sie rozwija, tylko beta ci powie. W takim razie poczekaj na poniedziałek.
a po co sprawdzac przyrost beta? Co ci to niby powie? Zrobilas test, zrob badanie krwi i jak bedzie dodatni to sie umow do lekarza.
 
a po co sprawdzac przyrost beta? Co ci to niby powie? Zrobilas test, zrob badanie krwi i jak bedzie dodatni to sie umow do lekarza.
Czy prawidłowo przyrasta, jak prog wygląda i wtedy mozna sie umowic do lekarza. Pojedynczy wynik tylko jej powie o ciąży. A nie o tym czy rozwija się. Wiadomo ze i to nie da 100 procent pewności
 
Wyglądają na pozytywne. Ile spóźnia ci się miesiączka? Ja mam z tych testów kwietniowego syna 🙂 a kreski na tych pierwszych testach były praktycznie nie widoczne.
 
reklama
To ty tak postępuj. A ja po przejściach inaczej doradzam. A to co zrobi autorka to jej sprawa
nie ty jedna jestes po przejsciach:) po co ma sie stresowac? Dostanie wynik przyrostu i co dalej? Bedzie szukac w internecie czy nie za wolno przyrasta albo straszyc sie ciaza pozamaciczna? Pelno bzdur jest na ten temat w necie. Nawet lekarze na podstawie przyrostu bety nie wyciagaja w wnioskow o tym jak sie ciaza rozwija. Wiem bo pytalam lekarza i to nie jednego. Przyrost bety jest rozny w zaleznosci od predyspozycji.
 
Do góry