reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test wieczorem pozytywny , rano negatywny

AsiaIN

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Maj 2019
Postów
786
Hej pisze tutaj bo już zglupialam ;) Jest wcześnie bo do @ jeszcze 3 dni. Owu wg testów i bólu 02.11 . Wczoraj podkusilo mnie i zrobiłam test wynik taki jak na zdjęciu. Rano stwierdziłam, że dla potwierdzenia zrobię jeszcze jeden i negatyw.... Wiem , że jeszcze wcześnie 10dpo i jest szansa, że jeszcze będzie pozytyw. Zastanawia mnie jednak to dlaczego wieczorem pozytyw, a rano negatyw ??
20201111_175444.jpg
 
reklama
Test ten sam , identyczny. Poczekam... wyjścia nie mam , na betę nie mogę iść niestety bo mieszkam w Ie , a tu niestety nie robią na zawołanie... Myślałam, że może ktoś miał podobną sytuację.
Jeśli test ten sam to mogła być ciąża biochemiczna. Z porannego moczu testy są bardziej wiarygodne tym bardziej to dziwne.
 
reklama
Jeśli test ten sam to mogła być ciąża biochemiczna. Z porannego moczu testy są bardziej wiarygodne tym bardziej to dziwne.
Wątpię, bardziej stawiam , że z testem coś nie halo. W tym samym czasie zrobiłam First response i negatyw był, a beta nie spada tak raz dwa .Więc coś z testem .... dziś 10dpo, więc mam jeszcze trochę czasu. Zobaczymy co następne dni przyniosą.
 
Czy jestes pewna ze to nie jest linia fabryczna? Przepraszam, nie chce Ci odbierac nadzieji w zadnym wypadku ale ta linia jest jakas cienka mimo ze dosc wyrazna.
Nie odbierasz , już przeszłam swoje i wiem, że różnych rzeczy można się spodziewać... Ta linia napewno nie jest fabryczna . Jest niebieska i wyraźna. Fabryczna zazwyczaj jest bez koloru i pojawia sie lub nie po dluzszym czasie .
 
Wątpię, bardziej stawiam , że z testem coś nie halo. W tym samym czasie zrobiłam First response i negatyw był, a beta nie spada tak raz dwa .Więc coś z testem .... dziś 10dpo, więc mam jeszcze trochę czasu. Zobaczymy co następne dni przyniosą.
Według mnie akurat pasuje. Doszło do zapłodnienia i test to wykrył, ale nie doszło do implantacji.
U mnie przy poronieniu beta spadła z wartości prawie 900 równo do zera w ciągu 5dni.
 
Według mnie akurat pasuje. Doszło do zapłodnienia i test to wykrył, ale nie doszło do implantacji.
U mnie przy poronieniu beta spadła z wartości prawie 900 równo do zera w ciągu 5dni.
Ale ja test robiłam od razu jeden po drugim, z tego samego moczu dla potwierdzenia w ten sam wieczór, więc jeden wyszedł pozytywny, a drugi negatywny ? A później rano . Poronienie w zeszłym roku przeszłam w czerwcu ... z bety 183 ( poniedziałek) spadło na 57 ( środa) A krwawienie dostałam w sobotę... W grudniu słabe kreski , okres przyszedł 5 dni spóźniony.... lipiec tego roku słabe kreski na testach , okres 5 dni spóźniony... A cykle mam jak w zegarku . Więc wiadomo kiedy coś się dzieje . Moim zdaniem felerny test . Rzadko się zdarza , ale się zdarza :( Dzięki za odpowiedzi. Czekam na @ :( ....Dziś również negatyw ...
 
reklama
Kupiłam znów First response , zrobiłam teraz popołudniu i negatyw. One są super czule. Więc już raczej nie mam złudzeń...
Nie mozesz kupic jakisgos z różowym barwnikiem? Te Niebieskie lubia robić w konia. Ja miałam dość wyraźnego plusa a w ciazy nie byłam, duzo czytalam tez ze te Niebieskie tak maja
 
Do góry