reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test wieczorem pozytywny , rano negatywny

AsiaIN

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Maj 2019
Postów
786
Hej pisze tutaj bo już zglupialam ;) Jest wcześnie bo do @ jeszcze 3 dni. Owu wg testów i bólu 02.11 . Wczoraj podkusilo mnie i zrobiłam test wynik taki jak na zdjęciu. Rano stwierdziłam, że dla potwierdzenia zrobię jeszcze jeden i negatyw.... Wiem , że jeszcze wcześnie 10dpo i jest szansa, że jeszcze będzie pozytyw. Zastanawia mnie jednak to dlaczego wieczorem pozytyw, a rano negatyw ??
20201111_175444.jpg
 
reklama
reklama
Aniu mieszkam w Irlandii. Tu nie ma jak zrobić bety ot tak. Mogę iść do gp i coś zagadać to mi da skierowanie itd... Niestety.... Ale brzuch już boli mega więc lada chwila będzie @
 
Uczucie jak na okres nie musi byc zwiastunem miesiaczki, mozna sie czuc jak przed okresem a byc w ciazy. W kazdym razie kreska sie pojawila, moze to jeszcze bardzo wczesna ciaza. Niektorym w ogole testy z moczu nie wykrywaja ciazy mimo ze w ciazy sa. Dobre sa testy takie z papieru, cienkie paseczki.
 
Uczucie jak na okres nie musi byc zwiastunem miesiaczki, mozna sie czuc jak przed okresem a byc w ciazy. W kazdym razie kreska sie pojawila, moze to jeszcze bardzo wczesna ciaza. Niektorym w ogole testy z moczu nie wykrywaja ciazy mimo ze w ciazy sa. Dobre sa testy takie z papieru, cienkie paseczki.
Wiem bo jak byłam w ciąży też czułam jakbym zaraz okres miała dostać ;) Poczekam jeszcze parę dni i jak @ nie przyjdzie to powtórzę :)
 
reklama
Do góry