reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test z krwi

wiki2004

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Grudzień 2023
Postów
32
Dziewczyny, robiłam dziś rano test, jest bardzo jasny bladzioch, ledwo widoczny. Myślicie, że jak dziś pójdę zrobić betę to będzie już 100% pewności? Czytałam na ten temat i kilka artykułów było że w dzień spodziewanego @ juz jest wszystko jak najbardziej wiarygodne a w kilku przeczytałam że trzeba poczekać z tydzień jak się spóźnia... @ powinnam dostać wczoraj więc dziś 1 dzień opóźnienia...
 
reklama
Dziewczyny, robiłam dziś rano test, jest bardzo jasny bladzioch, ledwo widoczny. Myślicie, że jak dziś pójdę zrobić betę to będzie już 100% pewności? Czytałam na ten temat i kilka artykułów było że w dzień spodziewanego @ juz jest wszystko jak najbardziej wiarygodne a w kilku przeczytałam że trzeba poczekać z tydzień jak się spóźnia... @ powinnam dostać wczoraj więc dziś 1 dzień opóźnienia...
Jeśli już jest termin @ to jak najbardziej we krwi wszystko wyjdzie. Ja w ostatniej mojej ciąży bladziocha miałam 5 dni przed terminem @, a beta wyszła 22, 68 więc to była bardzo wczesna ciąża.
Powodzenia.
 
Dziewczyny, robiłam dziś rano test, jest bardzo jasny bladzioch, ledwo widoczny. Myślicie, że jak dziś pójdę zrobić betę to będzie już 100% pewności? Czytałam na ten temat i kilka artykułów było że w dzień spodziewanego @ juz jest wszystko jak najbardziej wiarygodne a w kilku przeczytałam że trzeba poczekać z tydzień jak się spóźnia... @ powinnam dostać wczoraj więc dziś 1 dzień opóźnienia...
Skoro wyszła blada kreska to i beta będzie już na sto procent pewna:)
 
reklama
Do góry