reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test zmienił wynik po minucie

Dołączył(a)
6 Luty 2024
Postów
3
Co sądzicie o tym że test baby boom strumieniowy po chwili pokazał mi obie kreski ale jeszcze w momencie gdy barwnik przechodził przez test, później po około minucie gdy całe to pole stało się śnieżno białe to została tylko kreska w obszarze c. Na ulotce pisało że test odczytujemy po 5 minutach i po 5 minutach test pokazywał jedna kreskę w obszarze c I był idealnie biały bez najmniejszego cienia w obszarze t. Ja uznaje test za negatywny a wy co o tym myślicie ?
 
reklama
Chciałam tylko dodać że od momentu zniknięcia tamtej kreski test pokazuje już tylko wynik negatywny i po 3 minutach i po 5 i po godzinie
 
Negatyw. To normalne, ze jak pasek naciaga moczem to te linie moga w jakis sposob tam reagowac. Dlatego w ulotce jest, ze wynik odczytujesz po 5 min.
 
Negatyw. To normalne, ze jak pasek naciaga moczem to te linie moga w jakis sposob tam reagowac. Dlatego w ulotce jest, ze wynik odczytujesz po 5 min.
Tak mi się się też wydaje bo w sumie to ten drugi pasek było widać tylko wtedy kiedy cały obszar za okienkiem zachodził na fioletowo/różówo to bylo widać taką słaba kreskę w obszarze t I mocna w obszarze c ale później po dosłownie minucie obszar zrobił się biały to mocna kreska w obszarze c została a po tamtej nie było już śladu nawet pod światło zarówno po 3 jak i po 5 i 10 minutach
 
Do góry