reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dołączył(a)
9 Listopad 2020
Postów
3
Witam! Jest już 38 dzień pod stosunku i 11 dni po planowanej miesiące . Po naszej małej wpadce z partnerem gdy robiliśmy to 1 dnia okresu bez zabezpieczenia mój partner choć zdarzył wyciągnąć mieliśmy wątpliwości że mogło się to jakoś dostać w drogi rozrodcze . Mam takie pytanie dziś 38 dzień robiliśmy kolejny test który jest negatywny (raczej nie ma tu żadnej bladej kreski ) mój okres tak jak pisałam się spóźnia A moje piersi mnie bolą , wspomnę jeszcze że od razu po tym zdarzeniu przez cały ten czas się strasznie streswoalam. Proszę o odpowiedź wszystkim
received_2444235179216429.jpeg
z góry dziękuję.
 
reklama
Witam! Jest już 38 dzień pod stosunku i 11 dni po planowanej miesiące . Po naszej małej wpadce z partnerem gdy robiliśmy to 1 dnia okresu bez zabezpieczenia mój partner choć zdarzył wyciągnąć mieliśmy wątpliwości że mogło się to jakoś dostać w drogi rozrodcze . Mam takie pytanie dziś 38 dzień robiliśmy kolejny test który jest negatywny (raczej nie ma tu żadnej bladej kreski ) mój okres tak jak pisałam się spóźnia A moje piersi mnie bolą , wspomnę jeszcze że od razu po tym zdarzeniu przez cały ten czas się strasznie streswoalam. Proszę o odpowiedź wszystkimZobacz załącznik 1199414 z góry dziękuję.
jak masz watpliwości to idź na bete będziesz miała 100 % pewności . stres,nerwy etc mają również wpływ na opóźnienie miesiączki. Tak jak wspomniałam idź na beteHCG i nie będziesz już głowkowała :)
 
To juz kolejny Twoj post , nie jestes w ciazy , idz do lekarza ,niech zobaczy co sie dzieje
 
Proszę nie zakładać kolejnych wątków na ten sam temat. Ten zamykam, zgodnie z tym co napisały przedmówczynie proponuję udać się do laboratorium lub lekarza.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry