reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test

Kasia555678

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Kwiecień 2021
Postów
23
Hej nie będę się rozpisywać. Czy ten Test jest pozytywny
 

Załączniki

  • 20220507_232641.jpg
    20220507_232641.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 780
  • 20220507_232610.jpg
    20220507_232610.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 288
reklama
Tak,cień kreski fabrycznej. Zawsze musi się znaleźć ktoś kto widzi to co niewidoczne 🙈
oto mój cień, który obecnie ma prawie 4 miesiące i śpi obok mnie :) testy pink nigdy mnie nie zawiodły, wiecznie pokazywały biel wizira, i choćbym nie wiem jak się przyglądała żadnej kreski nie było. Widzę cień u autorki postu, ale napisałam, że najlepiej zrobić bthcg dla pewności :) Szydera z Twojej strony zupełnie nie była potrzebna :)
 

Załączniki

  • ea83eb4b-cab9-4846-bd74-7de7b0262b42.jpg
    ea83eb4b-cab9-4846-bd74-7de7b0262b42.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 221
Nic tu nie ma, a jeśli Ty coś widzisz to zapewne kreskę fabryczną, którą ma praktycznie każdy pink kasetowy. Nie wiem ile jesteś dni po owulacji i być może już za dzień czy dwa test będzie pozytywny, ale ten nie jest
 
reklama
Hej nie będę się rozpisywać. Czy ten Test jest pozytywny
Nic tu nie ma. Ile jesteś dni po owulacji? Czy była potwierdzona monitoringiem?
oto mój cień, który obecnie ma prawie 4 miesiące i śpi obok mnie :) testy pink nigdy mnie nie zawiodły, wiecznie pokazywały biel wizira, i choćbym nie wiem jak się przyglądała żadnej kreski nie było. Widzę cień u autorki postu, ale napisałam, że najlepiej zrobić bthcg dla pewności :) Szydera z Twojej strony zupełnie nie była potrzebna :)
Tu też nic nie ma. Fajnie że kilka dni później test pokazał kreski i że teraz jesteś mamą, ale test że zdjęcia jest negatywny. I serio, czasami lepiej nie pisać nic niż wmawiać komuś niewidzialne kreski. Nie ma nic gorszego niż niepotrzebne nadzieje.
 
Do góry