reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test

To nie chodzi o moją rację... Tylko o "proces zachodzenia w ciążę" i funkcjonowanie kobiecego organizmu. Myślisz, że to moje widzimisię? Poczytaj forum. Jest tu mnóstwo kobiet, które niby widziały cień a w ciąży nie były. To, że czegoś się dopatrzyłaś w cyklu udanym wcale nie znaczy, że test był faktycznie pozytywny (notabene pozytywnego testu nie da się nie rozpoznać, dwie kreski widać gołym okiem). Równie dobrze, mogłabyś twierdzić, że dostałaś wyjątkowo biegunki, a nigdy jej nie miałaś i to oznaczało ciążę.

Nikt się nie czepia tylko komentuje. Inne dziewczyny czytają, być może wyciągnąć z tej wymiany zdań własne wnioski.
No właśnie, nie jestem na forum od wczoraj, i jest mnóstwo kobiet, które z cienia na teście miały normalnie zdrowa ciążę w tym ja, więc serio nie rozumiem tego oburzenia. To, że Wam taki cień niczego nie dał nie znaczy, że u każdej tak będzie. Wydaje mi się, że temat jest wyczerpany. Miłego wieczoru :)
 
reklama
No właśnie, nie jestem na forum od wczoraj, i jest mnóstwo kobiet, które z cienia na teście miały normalnie zdrowa ciążę w tym ja, więc serio nie rozumiem tego oburzenia. To, że Wam taki cień niczego nie dał nie znaczy, że u każdej tak będzie. Wydaje mi się, że temat jest wyczerpany. Miłego wieczoru :)
Jest też pełno różnych dziwnych i niestworzonych historii o testach owu potwierdzających ciążę, objawach przed pozytywnym testem czy sposobach na daną płeć. Fizjologi nie da się oszukać, a testu pozytywnego nie rozpoznać.
 
Hej :) z mężem staramy się o dziecko. Dziś mam 29 dzień cyklu, od 3 dni pobolewa mnie podbrzusze. Stwierdziłam ze zrobię dziś test - test robiony popołudniu. 4.05 byłam na becie, wyszła negatywna (poniżej 2,0).
Poniżej zdjęcie dzisiejszego (9.05) testu, test 10 mlU/ml. Pojawiła się jasna kreska. Jak sądzicie?

Jutro rano powtórzę test i polecę jeszcze na betę, chyba ze przyjdzie @.
 

Załączniki

  • 832BD6F7-C192-4037-A1B1-A5E0BE6B8D9E.jpeg
    832BD6F7-C192-4037-A1B1-A5E0BE6B8D9E.jpeg
    256,2 KB · Wyświetleń: 88
Hej :) z mężem staramy się o dziecko. Dziś mam 29 dzień cyklu, od 3 dni pobolewa mnie podbrzusze. Stwierdziłam ze zrobię dziś test - test robiony popołudniu. 4.05 byłam na becie, wyszła negatywna (poniżej 2,0).
Poniżej zdjęcie dzisiejszego (9.05) testu, test 10 mlU/ml. Pojawiła się jasna kreska. Jak sądzicie?

Jutro rano powtórzę test i polecę jeszcze na betę, chyba ze przyjdzie @.
myślę, że test jest pozytywny. Beta powinna ti potwierdzić 😉🤞
 
Hej :) z mężem staramy się o dziecko. Dziś mam 29 dzień cyklu, od 3 dni pobolewa mnie podbrzusze. Stwierdziłam ze zrobię dziś test - test robiony popołudniu. 4.05 byłam na becie, wyszła negatywna (poniżej 2,0).
Poniżej zdjęcie dzisiejszego (9.05) testu, test 10 mlU/ml. Pojawiła się jasna kreska. Jak sądzicie?

Jutro rano powtórzę test i polecę jeszcze na betę, chyba ze przyjdzie @.
pozytywny :) beta i wszystko będzie jasne :)
 
reklama
Do góry