reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test

Nie no już wiem że nie trzeba bo minęło 16 dni od stosunku , a beta jest wiarygodna podobno 14 dni , Pinki testu już nie robie bo mnie za bardzo nastraszyły ( wiem kreska po czasie i siwa to niezbyt strach racjonarnie myśląc ) ale no muszę zadbać o dobra antykoncepcje isc do gina , a beta podobno jest bardziej wiarygodniejsza niz test ciazowy , więc raczej ciaze moge wykluczyc
Po twojej wypowiedzi widzę że dalej szukasz dziury w całym. Niby cię uspokoiło ale dalej masz to ale.. najlepiej nie uprawiają seksu.
 
reklama
Baby Facepalm GIF by MOODMAN
 
Nie no już wiem że nie trzeba bo minęło 16 dni od stosunku , a beta jest wiarygodna podobno 14 dni , Pinki testu już nie robie bo mnie za bardzo nastraszyły ( wiem kreska po czasie i siwa to niezbyt strach racjonarnie myśląc ) ale no muszę zadbać o dobra antykoncepcje isc do gina , a beta podobno jest bardziej wiarygodniejsza niz test ciazowy , więc raczej ciaze moge wykluczyc
Cycki opadywują do kolan…
Beta wytwarzana jest najpierw w krwi dopiero później jest wytwarzana w moczu. Wiec jeśli beta jest z krwi a w krwi nic nie ma, to w moczu choćby skaly sr** tez nic nie będzie. Dziewczyno jeśli serio nie jesteś trollem to błagam, poczytaj PODSTAWY. Bo to nie jest już śmieszne a niepokojące 🫡
 
reklama
Do góry