reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testować czy jeszcze nie?

MalaMi24

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Styczeń 2019
Postów
850
Witajcie dziewczyny. Spóźnia mi się miesiączka jeden dzień. Nigdy wcześniej się nie spóźniala. Staramy się bezskuteczne już rok. Czy test o czułości 25 mlu będzie już jutro rano wiarygodny? Czy jeszcze poczekać? Z góry dziękuję za pomoc :)
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Spóźnia mi się miesiączka jeden dzień. Nigdy wcześniej się nie spóźniala. Staramy się bezskuteczne już rok. Czy test o czułości 25 mlu będzie już jutro rano wiarygodny? Czy jeszcze poczekać? Z góry dziękuję za pomoc :)
To zalezy ile dni minelo od ew. owulacji, ile trwają Twoje fazy lutealne. Jesli jest jeszcze mniej niz 10-12 dni po, to moze wyjsc falszywie negatywny. Nawet beta może wyjść fałszywie negatywną przy krótkich fazach lutealnych w dniu miesiączki, bo rośnie po zagniezdzeniu, a bywa ze dochodzi do niego później.
 
Ostatnia edycja:
Mi 25mlu 10dni po wyszla negatywna mimo ciąży. U Ciebie to będzie już 12 więc można by próbować, ale jakby wyszedł negatywny to robilabym kolejny za kilka dni.
 
Jeśli minął termin spodziewane miesiączki to możesz śmiało zrobić choć oczywiście test może wyjść fałszywie negatywny. Najlepiej zbadać Betę nawet jeśli test wyszedłby negatywnie bo Beta wykrywa nawet bardzo wczesną ciążę.
 
reklama
reklama
Do góry