reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testować czy jeszcze nie?

MalaMi24

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Styczeń 2019
Postów
850
Witajcie dziewczyny. Spóźnia mi się miesiączka jeden dzień. Nigdy wcześniej się nie spóźniala. Staramy się bezskuteczne już rok. Czy test o czułości 25 mlu będzie już jutro rano wiarygodny? Czy jeszcze poczekać? Z góry dziękuję za pomoc :)
 
reklama
reklama
A Czemu z allegro albo ebay nie zamówisz ja płaciłam za 30 szt paskowych takich najzwyklejszych ale 10miu 20 zł z przesyłką
Z allegro zamówiłam to mi nie przysłali ciazowych tylko same owulacyjne i się wkurzyłam. A jakiej firmy kupiłaś? Napisalabys mi w wiadomości prywatnej? Byłabym wdzięczna [emoji4]
 
Agu ja się znów wszystkich objawów doszukuje ech czekam i testuje po 23 dc. :)
Kochanie to nieuniknione ha ha u mnie był jeden strzał a też już myslałam że coś zaskoczyło bo było inaczej niż zawsze niestety szkoda że nie ma takiego pstryczka wyłaczajacego myślenie o tym czy się udało czy nie . Buziaki ja mykam spać i nie testuj jutro niestety nie przyspieszysz tego trzymam kciuki aby tym razem się udało
 
Jutro Ci napisze i wyśle fotkę pod wieczór nie ma problemu tyle że ja z ebau zamawiałam
Kochanie to nieuniknione ha ha u mnie był jeden strzał a też już myslałam że coś zaskoczyło bo było inaczej niż zawsze niestety szkoda że nie ma takiego pstryczka wyłaczajacego myślenie o tym czy się udało czy nie . Buziaki ja mykam spać i nie testuj jutro niestety nie przyspieszysz tego trzymam kciuki aby tym razem się udało

Masz rację przydałby się taki pstyczek. Ok nie testuję jutro czekam cierpliwie będzie co ma być! Do jutra wyśpij się dobrze. Dziękuje za pomoc kochana!
 
reklama
No nie wytrzymałam poszłam dziś do labolatorium oznaczyć progesteron. A test zrobiłam rano... silniejsze ode mnie :) Zdjęcie poniżej:D blada jest i dziś nawet lepiej ja widać wyszła po minucie znów nawet nie wiem jak na zdjęciu bo nie sprawdzałam [emoji1787][emoji1787][emoji7][emoji847]
20190218_091039.jpeg
20190218_091044.jpeg
 
Do góry