reklama

testowanie produktów

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez JUSTA19854, 26 Sierpień 2013.

1. JUSTA19854

JUSTA19854 Fanka BB :)

Jestem mamą dwumiesięcznego synka, zatem siedzę w domku na urlopie macierzyńskim. Mam pytanie do osób, które kiedyś już testowały jakieś produktu, gdzie się zapisujecie, aby móc wziąźć udział w testowaniu produktów? Wszelkie linki mile widziane... z góry dziękuję

2. łupinka

łupinka Fanka BB :)

Super strona, nie zostawiają nikogo na lodzie, po rejestracji można liczyć na zostanie ambasadorem marki.

3. reklama
  4. kolakinka

kolakinka Fanka BB :)

A mozna wiedziec czy sie zarejestrowałaś ?
    Mnie sie wydaje ze to fajne rozwiązanie dla kobiet które właśnie spędzają duzo czasu z dzieckiem :)

5. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

ja się zarejestrowałam ale jeszcze nic nie mogę powiedzieć na ten temat bo od kilku dni tam jestem, wypełniłam tylko ankiety profilowe :-)dodatkowo zarejestrowałam się kiedyś na Toluna.pl ale stamtąd nie otrzymałam jeszcze nic do testowanie, bardziej zbiera się punkty za ankiety a tych niewiele, mam też konto na Wizaz.pl i też jeszcze nic się nie udało wylosować do testowaniaza to właśnie z BB udało mi się już testować kilka produktów, m.in. żel Dove, kapcie Befado, serum Eveline i aspirator Sopelek :-)

6. Funcja

Funcja Zaciekawiona BB

O jak fajnie, że tu trafiłam :) zaraz się zarejestruję. Dziewczyny piszcie co można otrzymać z Rekomenduj :-)

7. Funcja

Funcja Zaciekawiona BB

To osoby w tym wieku też mogą ? sama moją mamę wciągnę - ona uwielbia takie nowinki ;)

Poleć forum