reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testowanie

reklama
Zrób betę. Miałam to samo pierwszy test kreska jak u Ciebie, drugi biel że aż po oczach biło, trzeci mąż stwierdził że gdzie ja tą kreskę widzę. Beta 218.
 
Ja bez hormonów to i co 3 miesiące potrafię mieć
Ale również i co 2 tygodnie
mi nigdy aż tak nie przyspieszył jedynie bardzo się spoznia🙆‍♀️ hormonów brać nie moge niestety bo już probiwalam 3 podejścia robiłam każde inne i za każdym razem źle się czułam
 
Cześć wszystkim, od paru miesięcy czytam forum i dużo się dowiaduje od was. Staram się o pierwsze dziecko i dużo ważnych informacji można sie na tej stronie dowiedzieć 🙂
Jestem 4 dni przed okresem i zrobiłam test , moje pytanie czy uważanie ze test może być zalany ?
 

Załączniki

  • A726394D-5B9A-47E9-A42E-4C68FF0DB32E.jpeg
    A726394D-5B9A-47E9-A42E-4C68FF0DB32E.jpeg
    2,1 MB · Wyświetleń: 69
reklama
reklama
Do góry