reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy ciążowe a wczesna ciąża

Mam dwoje dzieci z poprzedniego związku , miałam konizacje szyjki macicy rok temu ale podobno to nie ma znaczenia ... Partner jeździ na w trasę i wraca tylko na weekendy ale już nawet kubeczków wspomagających próbowaliśmy ... Nie wiem moje miesiączki są niereguralne 37 DC i nic ... Kiedyś były reguralne ....
Niestety to, że się ma dzieci, nie zmienia faktu, że przez lata mogło się coś w organizmie rozregulować...
Do tego mężczyźni, zawodowi kierowcy,są w grupie mężczyzn z bardzo słabym nasieniem, ze względu na siedzący tryb pracy i przegrzewanie jąder. Czy Twój facet robił badanie nasienia?
 
reklama
Niestety to, że się ma dzieci, nie zmienia faktu, że przez lata mogło się coś w organizmie rozregulować...
Do tego mężczyźni, zawodowi kierowcy,są w grupie mężczyzn z bardzo słabym nasieniem, ze względu na siedzący tryb pracy i przegrzewanie jąder. Czy Twój facet robił badanie nasienia?
Nie nie robił . Myślałam że to przez te moje niereguralne cykle tylko i wyłącznie lub po zabiegu . Robiłam testy owulacyjne i wskazywały na to że przechodzę owulację .
 
Wg statystyk
Zdrowa para w każdym cyklu ma 30% szans na zajście w ciążę.
Kierowca zawodowy ma 60% mniej szans.
Ale wiadomo to tylko statystyka 😊😊 warto po prostu się zbadać.
Ty na monitoring cyklu, żeby sprawdzić czy masz na pewno owulacje i kiedy występują a facet na badanie nasienia 😊
Możesz napisać na grupie staraczek2022 bo dziewczyny mają dużo większą wiedzę niż ja to ci podpowiedzą co jeszcze zbadać.
 
Hej. Wg mnie negatywne. Ja też się tych testów narobiłam🤦 i tak wyglądają testowe czy tam fabryczne. Jak w końcu mi wyszedł pozytyw to był cień cienia cienia, ale wybarwiony 🙂 powodzenia.
 
Nie nie robił . Myślałam że to przez te moje niereguralne cykle tylko i wyłącznie lub po zabiegu . Robiłam testy owulacyjne i wskazywały na to że przechodzę owulację .
Test owulacyjny nie potwierdza owulacji, a jedynie pik LH. Pik może być. a do owulacji może nie dochodzić. Ja bym chociaż w jednym cyklu zrobiła sobie monitoring USG.
 
Nie nie robił . Myślałam że to przez te moje niereguralne cykle tylko i wyłącznie lub po zabiegu . Robiłam testy owulacyjne i wskazywały na to że przechodzę owulację .
Zabieg nie ma znaczenia, moja przyjaciółka zaszła w ciążę 3 miesiące po zabiegu mimo zakazu starania się przez 6 miesięcy. Ciąża przebiegała cała dobrze i dziecko urodziło się całkowicie zdrowe
 
reklama
Ja zaszłam po drugiej @ od zabiegu. Lekarz tylko prosił o wstrzymanie się do pierwszej @ i kontroli USG.
 
Do góry