reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

testy ciazowe horien medical

Kalina93

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Grudzień 2020
Postów
55
Cześć, mam pytanie do osób które używały kiedyś testów horienmedical o czułości 10.
Na pasku testowym od tyłu jest czarna kreska, czy przy wyniku pozytywnym kreska testowa będzie w tym sam miejscu? (jest bardzo blisko kontrolnej dlatego mnie to zaciekawiło ).
Czy ta kreska czarna się przebija przez te testy i wydaje się że jest cień cienia?
wiem że test do powtórzenia za parę dni ale ciekawi mnie po prostu miejsce tej kreski i sam fakt że jest z tyłu testu (nigdy w żadnych testach nie widzialam czegoś takiego..)
 

Załączniki

  • 672f6e7a-ce7c-41f6-bc96-6fb013c2ebcb.jpg
    672f6e7a-ce7c-41f6-bc96-6fb013c2ebcb.jpg
    148,9 KB · Wyświetleń: 332
  • 208a2542-e756-4f3f-8433-8977288602b7.jpg
    208a2542-e756-4f3f-8433-8977288602b7.jpg
    55,8 KB · Wyświetleń: 322
reklama
Cześć, mam pytanie do osób które używały kiedyś testów horienmedical o czułości 10.
Na pasku testowym od tyłu jest czarna kreska, czy przy wyniku pozytywnym kreska testowa będzie w tym sam miejscu? (jest bardzo blisko kontrolnej dlatego mnie to zaciekawiło ).
Czy ta kreska czarna się przebija przez te testy i wydaje się że jest cień cienia?
wiem że test do powtórzenia za parę dni ale ciekawi mnie po prostu miejsce tej kreski i sam fakt że jest z tyłu testu (nigdy w żadnych testach nie widzialam czegoś takiego..)
Te testy są dla mnie beznadziejne. Wyszedł mi kompletnie negatywny przy becie 100. Kup coś w aptece ;)
 
Do góry