reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy ciążowe, pozytywne ile dni po owu?

Kwiatuszek1234

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Luty 2021
Postów
209
Hej, tak jak w tytule. Ile dni po owulacji (najlepiej tej potwierdzonej monitoringiem) wyszły Wam pozytywne testy ciążowe? Jak szybko? I jakiej firmy?

Pozdrawiam cieplutko 😘😘
 
reklama
W pierwszych dwóch ciazach ktore poronilam 2-3 dni po terminie (okropnie nieregularne mialam cykle).
W 3 ciazy w której jestem obecnie wyszedł 2 dni przed terminem (cykle regularne). Ogólnie testowałam dlatego że źle się czułam a chcialam wziac leki i cos mnie naszło na test.
Lepiej robic w dzień planowanej miesiaczki. Powodzenia.
 
Ja miałam cykle nieregularne i bardzo długie, ale według monitoringu cyklu to po 17 dniach po owulacji zrobiłam pierwszy test i był pozytywny. Wcześniej nie robiłam bo nawet nie wierzyłam, że tak szybko mi się uda z moim problemami. Lekarz mi mówił, że najlepiej dopiero po 14 dniach.
 
Ja miałam cykle nieregularne i bardzo długie, ale według monitoringu cyklu to po 17 dniach po owulacji zrobiłam pierwszy test i był pozytywny. Wcześniej nie robiłam bo nawet nie wierzyłam, że tak szybko mi się uda z moim problemami. Lekarz mi mówił, że najlepiej dopiero po 14 dniach.
I były widoczne już bardzo kreski czy słaba druga po takim czasie?
 
reklama
Mi pierwszy pozytywny wyszedl po 9 dniach domniemanej owulacji, nie potwierdzonej monitoringiem tylko wedlug kalendarza i objawow. Na pierwszym usg ciaza byla 3 dni starsza wiec wychodzilo na to ze owu byla wczesbiej i bylo to 12 dpo.
 
Do góry