reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy ciążowe pozytywne-wpadka

agataf

Początkująca w BB
Dołączył(a)
30 Grudzień 2017
Postów
18
Witam serdecznie.Moj ostatni okres był 28.11.17.Cykle regularne co 28,29 dni.26 lub 27dc miałam delikatne mininalnej ilosci różowe plamienie.Myslalam ze okres nadchodzi.Po wyjęciu tampona był czysty tylko był na nim minimalny wielkości szpilki główki skrzyp krwi i na tym się skończyło.29dc byłam już pewna że dostanę okresu bo brzuch mnie bolał cały czas.Niestyty okresu nie widać Wczoraj z ciekawości aby wykluczyć ciążę zrobilam test ale nie z porannego moczu.Zdziwienie moje było straszne ponieważ pokazały się dwie kreski.A dlaczego do wykluczenia zrobilam ponieważ nie brałam pod uwagę ciąży. Z mężem w grudniu kochałam się 2 razy i był to stosunek przerywany stosowalismy taki od 8 lat i nic się nie wydarzyło.Test powtórzyłam jeszcze wieczorem z innej firmy i również pozytywny.Wiem ze napewno musze zrobić test z krwi i pewnie zrobię we wtorek.Ale jak wam się wydaje jakie jest prawdopodobieństwo żebym jednak była w ciąży? Czy dwa testy mogą się mylić? Może któraś z was była w podobnej sytuacji?
1514637559-5e6429ccbc21141c-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Najprawdopodobniej jesteś w ciąży. Zrób dla potwierdzenia testy z krwi i umow sie do lekarza. Raczej wątpliwe, ze dwa testy sie myla. Gratulacje!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Witam serdecznie.Moj ostatni okres był 28.11.17.Cykle regularne co 28,29 dni.26 lub 27dc miałam delikatne mininalnej ilosci różowe plamienie.Myslalam ze okres nadchodzi.Po wyjęciu tampona był czysty tylko był na nim minimalny wielkości szpilki główki skrzyp krwi i na tym się skończyło.29dc byłam już pewna że dostanę okresu bo brzuch mnie bolał cały czas.Niestyty okresu nie widać Wczoraj z ciekawości aby wykluczyć ciążę zrobilam test ale nie z porannego moczu.Zdziwienie moje było straszne ponieważ pokazały się dwie kreski.A dlaczego do wykluczenia zrobilam ponieważ nie brałam pod uwagę ciąży. Z mężem w grudniu kochałam się 2 razy i był to stosunek przerywany stosowalismy taki od 8 lat i nic się nie wydarzyło.Test powtórzyłam jeszcze wieczorem z innej firmy i również pozytywny.Wiem ze napewno musze zrobić test z krwi i pewnie zrobię we wtorek.Ale jak wam się wydaje jakie jest prawdopodobieństwo żebym jednak była w ciąży? Czy dwa testy mogą się mylić? Może któraś z was była w podobnej sytuacji?
1514637559-5e6429ccbc21141c-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję:D na pewno jesteś w ciazy;);)
Taki test nie może być negatywny:)

Najprawdopodobniej miałaś o wiele wcześniej owulacje.
 
Nie no ciaza bezapelacyjnie..piekne kreski.
Moja pierwsza kreska byla tak slaba ze ja ja tylko widzialam a tu az granatowe;
rozowe plamienie to pewnie zagniezdzenie a bol jak na okres to rosnaca macica:)
kurde to trzeba miec farta zeby przez 8 lat nic a tu nagle ciaza:D
Rzadko sie zdarza z takiego stosunku ale Ty jestes przyklademn,ze jednak to nie jest 100% metoda anty..gratuluje:)
Zrob bete:)
I dwa testy na nie moga sie mylic:)
 
reklama
Testy "mylą" się tylko w tą drugą stronę - czyli ciąży nie pokazują i tak naprawdę wcale się nie "mylą" tylko najczęściej są robione za wcześnie. Jesteś w ciąży tu nie ma wątpliwości - możesz zrobić betę, ale sens jest tu tylko robić dwa razy w odstępie 48 lub 72h, żeby sprawdzić czy przyrosty są prawidłowe i dobrze się rozwija. Czas na witaminy dla kobiet w ciąży, a przynajmniej kwas foliowy i oswojenie się z myślą, że będziecie rodzicami. I tak wyjątkowo długo uchodziło Wam na sucho :-p
 
reklama
Kochana, takie krechy, a Ty masz wątpliwości? Myślałam, że tu będzie cień cienia, a tu piękne dwie kreski. Miałam takie same. Ślepy by zauważył :D Krechy zamieniły się w słodkiego człowieczka, który drzemie teraz koło mnie :) Idę o zakład, że u Ciebie będzie identycznie ;)
Gratuluję i powodzenia! :)
 
Do góry