reklama

Testy ciążowe

Rozwiązania
0
Nie no zatrzymanie miesiączki jest jednym z pierwszych objawow ciąży. Ponieważ okres to złuszczanie się błony śluzowej macicy, również tam zagnieżdża się zarodek. Wiec gdyby był okres w ciąży, wyleciałby także zarodek. Jednak nie wszystkie krwawienia to okres. W okolicach terminu miesiączki może wystąpić krwawienia implatacyjne, związane z zagniezdzaniem się zarodka. Jednak nie jest to długie krwawienie. Zwykle to tylko plamienie lub kilka kropel krwi. Kobietom zdarza się to mylić z początkowymi dniach okresu, jednak okres to nie jest. Test najlepiej zrobić po terminie spodziewanej miesiączki, jeśli owa się nie pojawi. Im później zrobisz test tym jest on wiarygodniejszy, gdyż poziom hormonu wzrasta. Najlepiej zrobić dwa testy dla pewności. Pozdrwiam

reklama

Anusiak1990

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej wszystkim;) mam cykle 25-26 dniowe, kochaliśmy się z partnerem 12-13dzień cyklu, czyli były to dni płodne. Kiedy powinnam zrobić test? Słyszałam też że pierwsza miesiączka występuje normalnie ewentualnie jest krótsza, albo mniej obfita ale jest, i większość kobiet dowiaduje się przy następnej spodziewanej.
Możesz zrobic test z krwi 12po najwcześniej skany też może wyjść ale nie musi. Czasami pojawia się plamieniem w terminie miesiączki ale jest zupełnie inne niż krwawienie @ ja robiłam testy 2dni przed i wychodziły cienie w dzień @ lekko mocniejszy ale szału nie było dzień po @mialam plamienie i byłam pewna że po wszystkim ale bhcg rosła i teraz mam 16 tc. Aha i w kolejnym spodziewanym terminie też plamilam

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Byłam 3 razy w ciąży i ani razu okresu nie dostałam ,więc nie wiem kto
Ci głupot nagadał ,może pojawić się plamienie ,ale z miesiączką nie ma nic wspólnego , najlepiej zrobić test czy krew w dniu spodziewanej miesiączki

Rozwiązania
0
Przy każdym teście jaki kupowałam pisało dokładnie w instrukcji kiedy wykonać test, aby był wiarygodny, wystarczy kupić test i wszystko jest opisane :) A później Beta z krwi i jest wszystko jasne... Najgorzej było trafić w płodne ale pomógł mi owulacyjny tester afrodyta...każdy ma własne doświadczenia, u mnie test ciążowy wszystko od razu wykazał.