reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy ciążowe

Dołączył(a)
15 Maj 2021
Postów
3
Hej dziewczyny. Mam problem. Staramy się z partnerem o dziecko. Trzy dni temu powinnam dostać miesiączkę ale zaznaczam że niestety bywają one nieregularne i trudno mi jednoznacznie określić termin każdej kolejnej. Dwa dni temu popołudniu zrobiłam test który wykazał drugą blada ale widoczna kreskę. Wczoraj również popoludniu zrobiłam dwa testy z których jeden wyszedł negatywny a kolejny pozytywny ale również z blada kreska. Dzisiaj z pierwszego moczu wykonałam kolejny test który wyszedł negatywny po czym po godzinie zrobiłam kolejny który pokazał ledwo widoczny cień drugiej kreski. Czy któraś z Was miała podobna sytuację i wie co to może oznaczać? Lekarza mam w przyszłym tygodniu ale podejrzewam że ciąży jeszcze nie zauważy bo może być zbyt wczesna. Proszę o pomoc.
 
reklama
A nie lepiej zamiast miliona testów zrobić jedną bete? Jakby 2 dni temu jakikolwiek test pokazał pozytyw to po 48 godzinach pokazałby już go każdy inny.
Lekarz na miliard procent niw zobaczy NIC bo nawet jeśli w tym cyklu będziesz w ciąży to jeszcze w niej nie jesteś
Hej dziewczyny. Mam problem. Staramy się z partnerem o dziecko. Trzy dni temu powinnam dostać miesiączkę ale zaznaczam że niestety bywają one nieregularne i trudno mi jednoznacznie określić termin każdej kolejnej. Dwa dni temu popołudniu zrobiłam test który wykazał drugą blada ale widoczna kreskę. Wczoraj również popoludniu zrobiłam dwa testy z których jeden wyszedł negatywny a kolejny pozytywny ale również z blada kreska. Dzisiaj z pierwszego moczu wykonałam kolejny test który wyszedł negatywny po czym po godzinie zrobiłam kolejny który pokazał ledwo widoczny cień drugiej kreski. Czy któraś z Was miała podobna sytuację i wie co to może oznaczać? Lekarza mam w przyszłym tygodniu ale podejrzewam że ciąży jeszcze nie zauważy bo może być zbyt wczesna. Proszę o pomoc.
 
Hej dziewczyny. Mam problem. Staramy się z partnerem o dziecko. Trzy dni temu powinnam dostać miesiączkę ale zaznaczam że niestety bywają one nieregularne i trudno mi jednoznacznie określić termin każdej kolejnej. Dwa dni temu popołudniu zrobiłam test który wykazał drugą blada ale widoczna kreskę. Wczoraj również popoludniu zrobiłam dwa testy z których jeden wyszedł negatywny a kolejny pozytywny ale również z blada kreska. Dzisiaj z pierwszego moczu wykonałam kolejny test który wyszedł negatywny po czym po godzinie zrobiłam kolejny który pokazał ledwo widoczny cień drugiej kreski. Czy któraś z Was miała podobna sytuację i wie co to może oznaczać? Lekarza mam w przyszłym tygodniu ale podejrzewam że ciąży jeszcze nie zauważy bo może być zbyt wczesna. Proszę o pomoc.
Również proponuje betę, będziesz miała pewność.
U mnie sytuacja jest taka - w zaszłą niedzielę zrobiłam i negatywny, wczoraj zrobiłam i ledwo widoczna druga kreska i teraz jak nie zacznie się @ to dopiero pod koniec przyszłego tygodnia zrobię kolejny a dla pewności jeszcze betę, dopiero wtedy umowie się do lekarza 😊.
 
Na betę nie miałam do końca czasu te ostatnie dwa dni dlatego przez to że jestem dość niecierpliwa i narwana robiłam tyle testów... Lekarza miałam umówionego już od dawna na kontrolna wizytę ogólna. Ale racja, muszę się trochę uspokoić i zaczekać. Staramy się od kilku miesięcy i nie było rezultatów, dlatego jak zobaczyłam ten pierwszy pozytywny test oszalałam z radości. Niestety kolejne testy które jakby były coraz gorsze mnie dobijały, dlatego zastanawiam się co to może znaczyć. Dzięki za odpowiedź. Muszę się uzbroić w cierpliwość. W poniedziałek skoczę na betę
 
Ciężko stwierdzić, moze to być ciąża biochemiczna, albo testy o różnej czułości, najlepsza jest beta ,można ja tak naprawdę o każdej porze wykonać, I ona da odpowiedź
 
Jeżeli testy były t j samej czułości i test z porannego moczu wyszedł negatywny to raczej w ciąży jeszcze nie jesteś, a pozostałe cienie to być może kreski fabryczne. Jak piszą dziewczyny idź na betę. Wiesz Ile dpo jesteś?
 
Dziewczyny odebrałam dziś wynik z krwi beta hcg 3.34. Cztery dni temu robiłam testy z moczu i pojawiła się ta druga kreska choć blada. Dodatkowo pojawiło się lekkie plamienie przez cały dzień. Czy któraś miała podobnie i okazało się że jednak ciąża czy nie mam na co liczyć. 33 dzień cyklu, niestety są nieregularne.
 
Dziewczyny odebrałam dziś wynik z krwi beta hcg 3.34. Cztery dni temu robiłam testy z moczu i pojawiła się ta druga kreska choć blada. Dodatkowo pojawiło się lekkie plamienie przez cały dzień. Czy któraś miała podobnie i okazało się że jednak ciąża czy nie mam na co liczyć. 33 dzień cyklu, niestety są nieregularne.
Beta 3,34 oznacza brak ciąży. Kreski, które widziałaś najprawdopodobniej były kreskami fabrycznymi.
 
reklama
Dziewczyny odebrałam dziś wynik z krwi beta hcg 3.34. Cztery dni temu robiłam testy z moczu i pojawiła się ta druga kreska choć blada. Dodatkowo pojawiło się lekkie plamienie przez cały dzień. Czy któraś miała podobnie i okazało się że jednak ciąża czy nie mam na co liczyć. 33 dzień cyklu, niestety są nieregularne.
Ja tu bym na ciążę nie liczyla ,albo to były kreski fabryczne, albo ciąża biochemiczna , I beta jest spadkowa
 
reklama
Do góry