reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy ciążowe

Dołączył(a)
8 Sierpień 2023
Postów
10
Dzień dobry.
Moje cykle są 26 dyniowe, regularne. Ostatnią miesiączkę miałam 7.09, pik LH 21.09. To trzeci cykl starań. W poprzednich cyklach używałam testów dwóch firm (pink -strumieniowy oraz baby boom - kasetowy) oba o czułości 10mIU/ml. Negatyw był wyraźny. Tym razem zrobiłam znow te same testy i po godzinie oba pokazały delikatne kreski. Poprzednie NIGDY, zawsze śnieżnobiałe w miejscu drugiej kreski nawet po godzinie. Dzisiaj powinnam dostać miesiączkę, jeszcze jej brak. Robić sobie nadzieję? Z drugiej strony czy to możliwe że w przypadku ciąży HCG jest ciągle tak niskie że nawet bladej krechy nie ma od razu?
Z góry dzięki za pomoc 🥰
 

Załączniki

  • IMG_20231003_155642.jpg
    IMG_20231003_155642.jpg
    959,3 KB · Wyświetleń: 345
  • IMG_20231003_155604.jpg
    IMG_20231003_155604.jpg
    828 KB · Wyświetleń: 119
reklama
Tak, jest możliwe, że poziom hcg jest jeszcze tak niski, że testy jej nie wychwytują (hcg rośnie od 0 po implantacji zarodka). Powtórz test jutro z porannego moczu - stężenie hcg rośnie bardzo szybko, wiec jest szansa, że (jeśli to ciąża) jutro od razu będą widoczne, albo dla 100% pewności zrób badanie beta hcg z krwi.
Powodzenia 🤞
 
Testów nie odczytuje się po czasie, dodatkowo te kreski wydają się szare - testowe. Natomiast nawet ostatnio był tu przypadek kreski po czasie i ciąży, wiec nigdy nic nie wiadomo. Tak jak wyżej dziewczyny napisały - nie ma okresu jest nadzieja, zrób rano kolejny albo idź na betę :) ja w dzień miesiaczki miałam bardzo blada kreskę a na drugi dzień betę 14, wiec ona może byc jeszcze mała, ale rzeczywiście rośnie szybko
 
Do góry