reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Testy ciążowy facelle - interpretacja [emoji1317]

Dmalw

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej,
Czy waszym zdaniem testy facelle (paskowe) nie są przekłamane trochę?
Na nich druga kreska jest zawsze widoczna tylko baaaaardzo słaba.

Mam wrażeniem ze w tych testach ta druga kreska jest widoczna nawet przed zetknięciem z moczem ...

PS. Podchodzę do tego mocno na chłodno. Mam za sobą dwa poronienia ale jak używałam tych testów to byłam w ciazy i kreski były widoczne.
Czytałam, ze właśnie te testy mocno przekłamują.

Dzięki za Wasze opinie.

IMG_0880.JPG

reklama

Dmalw

Rozwiązania
0
Miałam podobnie z tym testem.
Zrób betę z krwi.
Żeby zrobić bete to jeszcze trochę czasu. Czekam aż minie termin @ (powinien być w środę).
Bardziej mnie ciekawi to, czy te testy właśnie tak przekłamują i chyba jest coś na rzeczy.

otherside

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Najlepiej zrobić betę, wtedy będziesz pewna,
Ja zrobiłam test płytkowy, wyszły dwie kreski, potem lekarz kazał zrobić betę bo w 7 tyg nie było jeszcze widać serca, zrobiłam dwa razy betę i nie przyrosla jak powinna, ale za tydzień już serduszko było

Dmalw

Rozwiązania
0
Najlepiej zrobić betę, wtedy będziesz pewna,
Ja zrobiłam test płytkowy, wyszły dwie kreski, potem lekarz kazał zrobić betę bo w 7 tyg nie było jeszcze widać serca, zrobiłam dwa razy betę i nie przyrosla jak powinna, ale za tydzień już serduszko było
Tak, wiem ze Beta daje pewność. Przerabiałam to już ale nie zrobię dopóki nie minie termin @. Nie chce już.

To pytanko jest bardziej pod katem tych konkretnych testów.

reklama
reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
I Potrzebuję porady 34
D Potrzebuję porady 2
B Potrzebuję porady 4
L Potrzebuję porady 4

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry