reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy ciążowy facelle - interpretacja [emoji1317]

Dmalw

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2019
Postów
3 389
Hej,
Czy waszym zdaniem testy facelle (paskowe) nie są przekłamane trochę?
Na nich druga kreska jest zawsze widoczna tylko baaaaardzo słaba.

Mam wrażeniem ze w tych testach ta druga kreska jest widoczna nawet przed zetknięciem z moczem ...

PS. Podchodzę do tego mocno na chłodno. Mam za sobą dwa poronienia ale jak używałam tych testów to byłam w ciazy i kreski były widoczne.
Czytałam, ze właśnie te testy mocno przekłamują.

Dzięki za Wasze opinie.


IMG_0880.JPG
 
reklama
Rozwiązanie
Ty tez miałaś straty wcześniej?jesli mogę zapytać...

Mądre słowa lekarza [emoji1303]
Mialam ciaze biohemiczna...testy pozytywne...bety wtedy nie robilam..ja na 100%sie juz nastawilam ze jestem w ciazy...juz nawet w pracy dziewczynom powiedziałam....az pewnego dnia w nocy gdy poszlam siusiu zobaczylam krew...moj noe mogl mnie uspokoic w taki wpadlam placz...w ciągu 15min juz bylam na oddziale...do konca mialam nadzieje ze jednak bedzie ok..
Teraz naprawde mialam mega stres przed skorzystaniem z toalety:D
Moj lekarz wgl jest spoko....co wizyte powtarza bym nie czytala internetow..tylko mam dzwonic w razie wątpliwości.
Najlepiej zrobić betę, wtedy będziesz pewna,
Ja zrobiłam test płytkowy, wyszły dwie kreski, potem lekarz kazał zrobić betę bo w 7 tyg nie było jeszcze widać serca, zrobiłam dwa razy betę i nie przyrosla jak powinna, ale za tydzień już serduszko było
 
reklama
Najlepiej zrobić betę, wtedy będziesz pewna,
Ja zrobiłam test płytkowy, wyszły dwie kreski, potem lekarz kazał zrobić betę bo w 7 tyg nie było jeszcze widać serca, zrobiłam dwa razy betę i nie przyrosla jak powinna, ale za tydzień już serduszko było

Tak, wiem ze Beta daje pewność. Przerabiałam to już ale nie zrobię dopóki nie minie termin @. Nie chce już.

To pytanko jest bardziej pod katem tych konkretnych testów.
 
reklama
Do góry