reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy i spóźniająca sie miesiączka

Wiktoria 11

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Styczeń 2021
Postów
41
Cześć dziewczyny. Miesiączkę mam co 31-33 dni, dziś mam 6 dzień spóźnienia, test z rana negatywny. Dodam, że mam syna 8msc i miesiączka przyszła jakoś 6-7 tygodni po porodzie od tamtej pory jest ona dość regularna czy któraś może po porodzie miała taki epizod? Dodam jeszcze, że w 25dc miałam straszny ból lewego jajnika, który męczył mnie cały dzień, a 30dc po stosunku, poleciała krew ale śladowych ilości najpierw różowa, później pół dnia brązowa. Dziś jest 37dc, testy negatywne, czy powinien już coś pokazać? Jedynie pobolewanie co jakiś czas jajnika. Dziękuję bardzo za odpowiedzi :)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Miesiączkę mam co 31-33 dni, dziś mam 6 dzień spóźnienia, test z rana negatywny. Dodam, że mam syna 8msc i miesiączka przyszła jakoś 6-7 tygodni po porodzie od tamtej pory jest ona dość regularna czy któraś może po porodzie miała taki epizod? Dodam jeszcze, że w 25dc miałam straszny ból lewego jajnika, który męczył mnie cały dzień, a 30dc po stosunku, poleciała krew ale śladowych ilości najpierw różowa, później pół dnia brązowa. Dziś jest 37dc, testy negatywne, czy powinien już coś pokazać? Jedynie pobolewanie co jakiś czas jajnika. Dziękuję bardzo za odpowiedzi :)
Witam, w piątek zrobiłam test i wyszła blada kreska, powtórzyłam test wczoraj i wyszedł on negatywny.. mam cykle 30-33 dniowe a teraz jestem w 37 dniu cyklu… Dzisiaj czytałam ciekawy artykuł w którym pisało żeby wynik wyszedł 100% to przynajmniej 4 tygodnie od zapłodnienia. Sama juz nie wiem co o tym myśleć i jak to rozumieć, wydaje mi się że musimy się jeszcze trochę wstrzymać i może za 2-3 dni powtórzyć test ..
 
Do góry