reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy. Kalkulator. Dziś na chłopca?:)

szczypiorkowa12345

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Styczeń 2018
Postów
1 088
Dziewczyny. Mamy 2 córki. Planujemy 3cie dziecko i w formie naprawdę zabawy próbujemy się 'wstrzelic' w chłopca :D
I teraz tak, miesiączki mam jak w zegarku co 30dni, według kalkulatora dni owulacyjne (więc teoretycznie wtedy płodne na chłopca) wychodzą 5tego. Postanowiłam kupić testy owulacyjne w Rossmannie na których pisze jak wół aby pierwsze badanie przeprowadzić 14dni po więc dziś i test wyszedł negatywny.
Tyle tylko, że ja zrobiłam go też wczoraj więc przed terminem i była gruba krecha pozytywna.
I teraz co to oznacza? Już po ptakach czy czekać do piątku? Czy współżyc dziś?
 
reklama
No więc teoretycznie owulacja powinna być dzisiaj lub jutro, więc zgodnie z zasadą powinniście się moim zdaniem postarać jutro. Z tymże prawdopodobieństwo chłopca przy stosowaniu tej zasady prawie nie wzrasta ;-)
 
No więc teoretycznie owulacja powinna być dzisiaj lub jutro, więc zgodnie z zasadą powinniście się moim zdaniem postarać jutro. Z tymże prawdopodobieństwo chłopca przy stosowaniu tej zasady prawie nie wzrasta ;-)
Bez sensu z tym planowaniem :/
Test owu był pozytywny wczoraj ok 20swej były dwie czerwień krechy od tego liczę 24-48h więc dziś i jutro więc najpewniej będzie jutro a jutro męża nie ma
 
reklama
Ja testy owulacyjne zaczynałam robić codziennie od momentu, aż się skończyła miesiączka i jak tylko zaczynała się druga kreska pojawiać, od razu wskakiwaliśmy z Mężem do łóżka :D
Może spróbuj kalendarza chińskiego?
 
Do góry