reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy lh

Sisi1992

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
23 Listopad 2021
Postów
135
Hej dziewczyny pierwszy cykl z testami lh. Zielona z tego jestem😅 czy ostatni test można uznać już za pik? Czy to że testy wychodzą ciemniejsze oznacza że zbliża się owulacja? Testy robione kolejno od 11 do 20 dc
 

Załączniki

  • 16453434515712235946745952869163.jpg
    16453434515712235946745952869163.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 199
reklama
Pozytywny test kreskę testowa musi mieć taka sama lub mocniejsza niż kontrolna. Wg mnie żaden jest nie jest pozytywny. Testuj dalej
 
Popieram dziewczyny. U mnie kreska testowa była ciemniejsza od kontrolnej, był stosunek a 14 dni później pozytywny test.
 
Z tego co pamiętam masz pcos - a wtedy testy owulacyjne mogą być niemiarodajne
Właśnie o tym poczytałam ale testy miałam już kupione więc postanowiłam spróbować na swoim "naturalnym" cyklu. Będziemy startować później z clo więc może wtedy by to miało większy sens.... Protestujemy, zobaczymy🙂
 
Właśnie o tym poczytałam ale testy miałam już kupione więc postanowiłam spróbować na swoim "naturalnym" cyklu. Będziemy startować później z clo więc może wtedy by to miało większy sens.... Protestujemy, zobaczymy🙂

Ja mimo teoretycznie pcos też sobie robiłam testy. U mnie nigdy nie było piku na nich więc dla mnie to bardziej była zabawa. No ale owulacje mam - bo 3 razy zaszłam w ciąże, w tym dwie bezproblemowe i donoszone
 
A czy intensywność tej kreski może świadczyć że np przegapiłam pik. Przedostatni test zrobiony rano, a ostatni specjalnie poczekałam do wieczora i kreska jest już znacznie jasniejsza
 

Załączniki

  • 16454365741512920844063807389748.jpg
    16454365741512920844063807389748.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 41
reklama
A czy intensywność tej kreski może świadczyć że np przegapiłam pik. Przedostatni test zrobiony rano, a ostatni specjalnie poczekałam do wieczora i kreska jest już znacznie jasniejsza

Nie wiadomo, są dziewczyny które mają bardzo krótki pik
Dlatego w pierwszym cyklu z testami owu warto chodzić też na monitoring
 
Do góry