reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy negatywne - brak miesiączki

Dołączył(a)
27 Czerwiec 2020
Postów
10
Hej Dziewczyny :)

Moje cykle trwają 31-33 dni, dziś jest 40 dzień cyklu - zrobiłam testy dziś i wczoraj, oba negatywne. Nic nie zmieniłam w diecie, żadnych wyjazdów i większych stresów niż zwykle, leków i przeziębienia (ostatnia miesiączka 1-6 lipiec, powinna być kolejna 3-8 sierpień). Dodam, że w lipcu było mało przytulanek. Robiłam prolaktynę i cytologię (sierpień), wszystko super.

Nie bolą mnie piersi (zawsze przed okresem bolą) tylko same sutki. Śluz jest płynno-lepki i kremowy, bez pieczenia, a zazwyczaj mam suche dni. Pobolewa mnie podbrzusze. Raz obudziłam się w nocy z uczuciem nagłego bólu, który zaraz minął, a kolejnego dnia (8.08) zauważyłam rano niteczkę krwi (myślałam, że może początek okresu, ale nic się nie rozkręciło).

Czy jeśli byłaby ciąża, to testy powinny wyjść już pozytywne? Po jakim czasie iść do ginekologa, żeby sprawdził co się dzieje i np wywołał miesiączkę?

Dziękuję za podpowiedzi :)
 

Załączniki

  • DSC_1783-1.JPG
    DSC_1783-1.JPG
    239,9 KB · Wyświetleń: 342
reklama
Hej Dziewczyny :)

Moje cykle trwają 31-33 dni, dziś jest 40 dzień cyklu - zrobiłam testy dziś i wczoraj, oba negatywne. Nic nie zmieniłam w diecie, żadnych wyjazdów i większych stresów niż zwykle, leków i przeziębienia (ostatnia miesiączka 1-6 lipiec, powinna być kolejna 3-8 sierpień). Dodam, że w lipcu było mało przytulanek. Robiłam prolaktynę i cytologię (sierpień), wszystko super.

Nie bolą mnie piersi (zawsze przed okresem bolą) tylko same sutki. Śluz jest płynno-lepki i kremowy, bez pieczenia, a zazwyczaj mam suche dni. Pobolewa mnie podbrzusze. Raz obudziłam się w nocy z uczuciem nagłego bólu, który zaraz minął, a kolejnego dnia (8.08) zauważyłam rano niteczkę krwi (myślałam, że może początek okresu, ale nic się nie rozkręciło).

Czy jeśli byłaby ciąża, to testy powinny wyjść już pozytywne? Po jakim czasie iść do ginekologa, żeby sprawdził co się dzieje i np wywołał miesiączkę?

Dziękuję za podpowiedzi :)
Kup sobie normalny test, bo z tego testu mi też ciąża nie wychodziła
 
Hej, a jest jakaś szansa że testy są trefne albo złej firmy? Może zrób jakiejś innej firmy, może owu się przesunela. A może stres był ostatnio? A do.lekarza chyba już możesz iść skoro cykl się rozregulował.

Chyba nie, jeden Baby boom z apteki, a drugi z rossmann. Kiedyś robiłam testy owulacyjne przez 3 miesiące i zawsze owulacja wychodziła mi koło 21-23 dnia cyklu
dodaje temperaturę
 

Załączniki

  • Screenshot_20200811-172003.png
    Screenshot_20200811-172003.png
    43,3 KB · Wyświetleń: 107
A to chyba nie ma ciąży. Bo jak różne testy i widze, że temperatura też spada. Zadzwoń jutro do lekarza i się zapisz. Ale z tego co wiem, nieraz tak jest że i dwa tyg może się miesiączka opóźnić a ciąży brak ale specjalnie złego też się nic nie dzieje.
 
reklama
Wykres niekompletny, ale gdyby tak wszystko złożył do kupy to obstawiam owulacje 7-8 sierpnia. Jest spadek, ale nie na linie podstawowa, która zakładam na 36,8.
Także mierz dalej temperaturę, powinna pójść w gore, lub sie utrzymać, a miesiaczka o ile przyjdzie ( widze serduszka 6 sierpnia) powinna byc ok 22 sierpnia.
 
Wykres niekompletny, ale gdyby tak wszystko złożył do kupy to obstawiam owulacje 7-8 sierpnia. Jest spadek, ale nie na linie podstawowa, która zakładam na 36,8.
Także mierz dalej temperaturę, powinna pójść w gore, lub sie utrzymać, a miesiaczka o ile przyjdzie ( widze serduszka 6 sierpnia) powinna byc ok 22 sierpnia.

Dziękuję :)
 
Rozwiązanie
Do góry