reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy negatywne i brak @

Dołączył(a)
21 Marzec 2015
Postów
9
Witam,
wiem, że temat spóźniającej się @ często się pojawia, ale chciałabym się poradzić. Może któraś z Was miała podobny problem. Okres spóźnia mi się już 7 dni, wykonałam test w 3 i 6 dniu i oba negatywne. Czy jest jeszcze szansa, aby wyszedł pozytywny? Jestem osoba zdrową, mam 5,5 synka i o drugie dziecko staramy się od 2 lat i nic. Mam 35 lat i niewiele czasu na kolejne maleństwo...
 
reklama
Wiesz co? Wszystko jest możliwe. Pamiętaj, że w tym wieku gospodarka hormonalna funkcjonuje już inaczej. Np. mój przypadek - miesiączka trwała 10 dni i nie chciała się skończyć. Wybrałam się do ginekologa więc, gdzie dowiedziałam się na badaniu USG, że jest "zarodek", który zagnieżdża się w jamie macicy i stąd krwawienie. A miałam 35 lat właśnie. Zatem wydaje mi się, że jeśli przez najbliższy tydzień okres Ci się nie zjawi warto zrobić oznaczyć w badaniu krwi Beta HCG (jednoznacznie świadczący o ciąży lub jej braku, bo tesy bywają zawodne. I powodzenia-zapewne gdy przestaniecie się starać - bejbik sam się pojawi!
 
Dziękuję za odpowiedź. Do lekarza jestem umówiona w poniedziałek, tylko boje się, ze powie nie jest pani w ciąży. Cały czas mam nadzieję....
 
Smerfetka na tym etapie lekarz na usg nic nienhedzie widział zrób badanie krwi beta hcg które nna pewno już potwierdzi czy jesteś w ciąży czy nie
 
Miałam 35 lat regularne cykle az tu bum..Zaszłam w ciążę w 31 dniu cyklu zamiast okresu miałam owulacje kilka dni po terminie @ test negatywny pozytywny był dopiero 2 tyg po.
 
To czekanie jest trudne... na pewno na wyniki badania krwi hcg tez długo poczekam. Mam nadzieję, że test wyjdzie pozytywy:-D chociaż stres jest duży.
 
Pierwsze dziecko urodziłam z problemami zagrożenie wewnątrzmacicznej zamartwicy płodu i niestety objawy w rozwoju dziecka są. Pomimo tego chce mieć drugie, bo ktoś musi mu pomagać jak rodziców zabraknie...
 
Stwierdzam, ze jest szansa na pojawienie sie tej wymarzonej drugiej kreseczki.
Mialam podobnie, co prawda jestem mlodsza, ale czasami to w ogole nie ma znaczenia.
Tez sprawdzalam w dniu w ktorym miala sie pojawic i nic, pozniej tydzien po i dalej nic, a @ brak.
Dopiero po dwoch tygodniach wyszla ta druga kreska.
Takze trzeba byc pozytywnej mysli, a co najwazniejsze teraz bez stresu!
Daj znac co i jak! Trzymam kciuki!
 
reklama
Do góry