reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owu Facelle Rossman

Dołączył(a)
3 Czerwiec 2019
Postów
4
Dziewczyny potrzebuje porady jak to interpretować. W poprzednim cyklu miałam tak samo słabe kreski. Nigdy nie miałam problemu z okresem wszystko przebiega standardowo, punktualnie i za każdym razem tyle samo. Cykl 27dniowy krwawienie przez 5dni. Mam teraz 14dc. Czyżbym miała tak słaby czynnik LH czy jak ze tak mi to wykazuje? :(
EBEAE40F-1856-4C20-A7B6-D4FC899AA661.jpeg
 
reklama
reklama
Poradzcie to moje pierwsze testy wiec się za bardzo nie znam.. test robiłam 11dc( nie ma go na zdjęciu a wygladal jak ten jaśniejszy w 13dc) , 12dc to ten mocniejszy a wczoraj 13 dc znowu jaśniejszy , czy to możliwe ze są takie wahania? Szczerze to wczoraj spodziewałam się mocniejszej kredki niż w 12dc a tu znowu jaśniejszy...
 

Załączniki

  • 201A654C-DA3E-4C6F-B714-5BAF65EB45D9.jpeg
    201A654C-DA3E-4C6F-B714-5BAF65EB45D9.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 2 047
Ostatnia edycja:
Poradzcie to moje pierwsze testy wiec się za bardzo nie znam.. test robiłam 11dc( nie ma go na zdjęciu a wygladal jak ten jaśniejszy w 13dc) , 12dc to ten mocniejszy a wczoraj 13 dc znowu jaśniejszy , czy to możliwe ze są takie wahania? Szczerze to wczoraj spodziewałam się mocniejszej kredki niż w 12dc a tu znowu jaśniejszy...
Po prostu jeszcze nie było owulacji, poczekaj :)
 
Poradzcie to moje pierwsze testy wiec się za bardzo nie znam.. test robiłam 11dc( nie ma go na zdjęciu a wygladal jak ten jaśniejszy w 13dc) , 12dc to ten mocniejszy a wczoraj 13 dc znowu jaśniejszy , czy to możliwe ze są takie wahania? Szczerze to wczoraj spodziewałam się mocniejszej kredki niż w 12dc a tu znowu jaśniejszy...

Pamiętaj, że testy owulacyjne robi się WIECZOREM, o tej samej porze i nie wolno pić i robić siku co najmniej 2 godziny. Pozytywny test jest wtedy, gdy testowa kreska jest tak samo lub bardziej intensywna niż kontrolna.
 
reklama
Pamiętaj, że testy owulacyjne robi się WIECZOREM, o tej samej porze i nie wolno pić i robić siku co najmniej 2 godziny. Pozytywny test jest wtedy, gdy testowa kreska jest tak samo lub bardziej intensywna niż kontrolna.
Ja robię w okolicach 16 , wiem ze kreska powinna być ciemniejsza ale może tak być ze jednego dnia jest trochę ciemnieją innego znowu jaśniejsza ? O czymś to świadczy? Czy poprostu nie sugerować się tym i czekać Aż będzie bardzo ciemna?
Albo może to juz być po owulacji?
 
Ostatnia edycja:
Do góry