reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owu Facelle Rossman

Dołączył(a)
3 Czerwiec 2019
Postów
4
Dziewczyny potrzebuje porady jak to interpretować. W poprzednim cyklu miałam tak samo słabe kreski. Nigdy nie miałam problemu z okresem wszystko przebiega standardowo, punktualnie i za każdym razem tyle samo. Cykl 27dniowy krwawienie przez 5dni. Mam teraz 14dc. Czyżbym miała tak słaby czynnik LH czy jak ze tak mi to wykazuje? :(
EBEAE40F-1856-4C20-A7B6-D4FC899AA661.jpeg
 
reklama
Ja robię w okolicach 16 , wiem ze kreska powinna być ciemniejsza ale może tak być ze jednego dnia jest trochę ciemnieją innego znowu jaśniejsza ? O czymś to świadczy? Czy poprostu nie sugerować się tym i czekać Aż będzie bardzo ciemna


U Ciebie pierwszy raz coś takiego widzę z tymi odcieniami kresek.
Kreska codziennie powinna być ciemniejsza.
Może rób testy ok. 18-19? Bo tak to nie za bardzo masz odniesienie czy nawet przy super ciemnej kresce masz owulację. Albo zmień testy, bo może to opakowanie, które masz jest zepsute.
 
reklama
Robiłam jeszcze dziś test dla pewności , myślicie ze wczoraj 15 rzeczywiście był pozytywny czy dopiero dziś 16? Sorki za tyle pytań ale my staramy się o córkę wiec trochę inaczej się na to patrzy
 

Załączniki

  • 347711A7-A0A3-4C33-B51D-4770BDAD1895.jpeg
    347711A7-A0A3-4C33-B51D-4770BDAD1895.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 5 041
Robiłam jeszcze dziś test dla pewności , myślicie ze wczoraj 15 rzeczywiście był pozytywny czy dopiero dziś 16? Sorki za tyle pytań ale my staramy się o córkę wiec trochę inaczej się na to patrzy

Ten jest zdecydowanie ciemniejszy, więc owulacje masz dzisiaj skoro wczoraj był już pozytywny. Test jest pozytywny 24-36godzin przed owulacją. A seks przed czy po owulacji nie jest skuteczną metodą na płeć dziecka.
 
reklama
reklama
Do góry