reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owu Facelle Rossman

Dołączył(a)
3 Czerwiec 2019
Postów
4
Dziewczyny potrzebuje porady jak to interpretować. W poprzednim cyklu miałam tak samo słabe kreski. Nigdy nie miałam problemu z okresem wszystko przebiega standardowo, punktualnie i za każdym razem tyle samo. Cykl 27dniowy krwawienie przez 5dni. Mam teraz 14dc. Czyżbym miała tak słaby czynnik LH czy jak ze tak mi to wykazuje? :(
EBEAE40F-1856-4C20-A7B6-D4FC899AA661.jpeg
 
reklama
Jak dla mnie najmocniejsza jest ta ostatnia moze owu sie przesunela. Wiesz zrobilo się ciepło kazdy najmniejszy czynnik może wpłynąć na zaburzenia. Sprawdź jeszcze jutro jak wyglądają kreski. Ja osobiście pierwszy raz korzystałam właśnie z tych testów bo zadne inne typu allegro mi nie pokazywaly owu a tutaj bach no i się udało
 
Z obserwacji śluzu wynika ze od wczoraj mam dni płodne bo jest wodnisty, a z app której korzystam jtr mam mieć owu. Spróbuje jeszcze dwa dni pod rząd zrobić testy i zobaczymy. Gratuluje Ci bardzo bardzo i liczę że u mnie tez będzie za niedługo co świętować
 
Żaden z tych testów nie jest pozytywny. Może masz po prostu cykle bezowulacyjne.
Ze złuszczaniem się endometrium? To raczej nie możliwe bo przy cyklach bezowulacyjnych jest nierówne miesiączkowanie a przy nie leczonym schorzeniu nawet jej brak. nie zdiagnozowano u mnie żadnej choroby wyniki mam wszystkie zadowalające. Ech....niby człowiek zdrowy a chory.
 
Ja tez ostatnio nie mialam pozytywnwgo testu owulacyjnego, kreski byly podobne do tych co u Ciebie, a pomimo to gin potwierdzil ze owulacja byla![emoji6]
Nie daj sobie wmówić ze masz cykle bezowulacyjne! No na Boga![emoji48] to że testy do końca nie wychodzą pozytywne wcale nie swiadczy o tym ze tej owulacji nie ma.
Rób jeszcze testy przez kilka dni i zobaczysz jak się sytuacja rozwinie[emoji5]
 
Ze złuszczaniem się endometrium? To raczej nie możliwe bo przy cyklach bezowulacyjnych jest nierówne miesiączkowanie a przy nie leczonym schorzeniu nawet jej brak. nie zdiagnozowano u mnie żadnej choroby wyniki mam wszystkie zadowalające. Ech....niby człowiek zdrowy a chory.
Oczywiscie, że tak może być. Cykle bezowulacyjne zdarzają się każdej kobiecie, nawet przy regularnych miesiączkach. Brak owulacji to nie zawsze choroba. I jak najbardziej złuszcza się endometrium.
 
Ostatnia edycja:
Tak wyglada moje 5 dni robienia testów. Wydaje mi się ze owu wystąpiła tak jak w moim kalendarzu czyli 15dc
 

Załączniki

  • 140F4D63-28DC-4927-84B5-4275034F11BE.jpeg
    140F4D63-28DC-4927-84B5-4275034F11BE.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 16 803
reklama
Tak wyglada moje 5 dni robienia testów. Wydaje mi się ze owu wystąpiła tak jak w moim kalendarzu czyli 15dc
Jak dla mnie to żaden z tych testów nie jest pozytywny. Kreska testowa musi być mocno bordowa, czasami nawet bardziej od kontrolnej. U Ciebie tego nie widzę. Poza tym owulacja następuje zazwyczaj w 36-48 h po pozytywnym teście.
 
reklama
Pamietaj ze testy tylko sugeruja kiedy do owulacji moze dojsc. One Ci jej nie potwierdzą i nie wykluczą. Zawsze mozesz zrobic progesteron 7dpo lub po prostu pojsc na usg i zobaczyc czy faktycznie byla[emoji5]
Tak wyglada moje 5 dni robienia testów. Wydaje mi się ze owu wystąpiła tak jak w moim kalendarzu czyli 15dc
 
Do góry