reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Testy owu

Natalia198777

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej po raz pierwszy testuje testy owu . Co wy na to ? Było czy nie było owu ? Jak u was wyglądają testy . Czy kreski sa bardzo widoczne?

Załączniki

reklama
U

użytkownik 191

Gość
Nigdy nie robiłam testu owulacyjnego, ale nawet w internecie jak i na naszym forum dziewczyny piszą, ze kreska testowa ma byc tak samo, a nawet bardziej intensywna niż kontrolna. Tak, wiec na moje oko owulacji nie było jeszcze.

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Hej po raz pierwszy testuje testy owu . Co wy na to ? Było czy nie było owu ? Jak u was wyglądają testy . Czy kreski sa bardzo widoczne?
W jakich dniach cyklu były robione testy?
Owulacji według testów jeszcze nie było. Druga kreska musi być tak samo ciemna jak testowa lub bardziej.

Natalia198777

Rozwiązania
0
Testuj dalej.
Testy robisz codziennie o tej samej porze najlepiej wieczorem nie pijąc nic przynajmniej 2h przed testem?
Z tego co wiem picie przed testem nie ma znaczenia ze przy ciążowy tak ale nie przy owu. Ale i tak pije mało . Staram sie o tych samych h . Zmyliło mnie to ze były II choć nie równe a teraz druga mega blada. Dobija to .... choć cały czas czuje ból jajnika i może faktycznie jeszcze jestem przed

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Z tego co wiem picie przed testem nie ma znaczenia ze przy ciążowy tak ale nie przy owu. Ale i tak pije mało . Staram sie o tych samych h . Zmyliło mnie to ze były II choć nie równe a teraz druga mega blada. Dobija to .... choć cały czas czuje ból jajnika i może faktycznie jeszcze jestem przed
Ma to znaczenie ponieważ wtedy mocz jest rozrzedzona i testowi ciężej wykryć poziom hormonu LH.
Znam dziewczyny którym testy zawsze wychodziły blade, a owulacja była potwierdzona u lekarza monitoringiem. Testuj dalej może owu będzie później, a druga ciemna kreska może pojawić się z dnia na dzień.

Natalia198777

Rozwiązania
0
Ma to znaczenie ponieważ wtedy mocz jest rozrzedzona i testowi ciężej wykryć poziom hormonu LH.
Znam dziewczyny którym testy zawsze wychodziły blade, a owulacja była potwierdzona u lekarza monitoringiem. Testuj dalej może owu będzie później, a druga ciemna kreska może pojawić się z dnia na dzień.
Myślisz, że ma to sens?

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
I Potrzebuję porady 41
D Potrzebuję porady 2
Jagood Potrzebuję porady 12
kingutek Staramy się 5

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry