kropka1327
Początkująca w BB
Dziękuję, zatem testuję dalejJeszcze nie to![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Dziękuję, zatem testuję dalejJeszcze nie to![]()
Ten chyba już mogę uznać za pozytyw - jednak wczoraj miałam dobre przeczucia, że coś się kroi.Dziękuję, zatem testuję dalej![]()
Tak, pozytywny.Ten chyba już mogę uznać za pozytyw - jednak wczoraj miałam dobre przeczucia, że coś się kroi.
A myślisz że jeżeli stosunek był rano a test wyszedł wieczorem to jest szansa , i jeżeli będzie jutro rano stosunek ?W ten sam dzień
Lepiej tego samego dnia co nie wiadomo jak pękł pęcherzyk to łatwiej dojdzie do zapłodnienia chociaż plemniki w ciele kobiety przeżywają od5 do 7 dniA myślisz że jeżeli stosunek był rano a test wyszedł wieczorem to jest szansa , i jeżeli będzie jutro rano stosunek ?
Albo prowadzić kalendarzyk ściągnij sobie taki elektronicznyTakie testy owulacyjne są niemiarodajne lepiej iść do ginekologa i on sprawdzi i zalecenia da