reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne a wczesna ciąża

Asienka123

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Czerwiec 2021
Postów
17
Hej. A więc tak owulację wg testów miałam 14 DC dzień wcześniej miałam mega pozytyw a więc nie ma wątpliwości. Przez następne dni również robiłam testy owulacyjne tak sama dla siebie i były negatywne aż do 21dc bo od tamtej pory mam znów mega pozytywy i cały czas śluz plodny. Staramy się o dziecko ale póki co to testy ciążowe wychodzą negatywne. Dziś mam 23dc i już nie wiem co o tym myślec ... Kiedyś też tak robiłam testy owulacyjne aby sprawdzić swój cykl i nie miałam nigdy tak pozytywnych przed okresem
 
reklama
Ale o czym myśleć ?
Test owu wykrywają pik LH, nie potwierdzają, że do owulacji doszło.
Robi się je do pierwszego pozytywnego i tyle🤷‍♀️
 
Hej. A więc tak owulację wg testów miałam 14 DC dzień wcześniej miałam mega pozytyw a więc nie ma wątpliwości. Przez następne dni również robiłam testy owulacyjne tak sama dla siebie i były negatywne aż do 21dc bo od tamtej pory mam znów mega pozytywy i cały czas śluz plodny. Staramy się o dziecko ale póki co to testy ciążowe wychodzą negatywne. Dziś mam 23dc i już nie wiem co o tym myślec ... Kiedyś też tak robiłam testy owulacyjne aby sprawdzić swój cykl i nie miałam nigdy tak pozytywnych przed okresem
Owu może nastąpić do 36 h po piku jeśli dobrze pamiętam, ale nie musi. Nie wiesz więc tak naprawdę kiedy nastąpiła i czy w ogóle, a jeśli tak to wcale nie musiało to być 14 dc. Testy owu z tego co pamiętam robi się do pierwszego pozytywu, więc nie analizuj kolejnych pozytywnych, bo to nie ma sensu :) Możesz zbadać progesteron 7-8 dni po przewidywanej przez siebie owulacji i zobaczyć czy poziom proga potwierdzi, że była :)
 
Dziś już 33dc @ brak jedynie wczoraj zauważyłam nitkę krwi w śluzie. Myślałam że już @ się rozwinie ale dziś nic ... Dzis Rano test ciążowy negatyw
 
Dziś nadal mam tylko plamienie. 35 DC okresu brak test z rana negatyw
Może tym razem taki okres Ci się trafił, ciało kobiety to nie komputer może się coś rozregulować niestety. U mnie była sytuacja, że wszystko było regularne, czyli 8-9 dni i dość obfite a jeden okres w tym wszystkim trafił się 5- dniowy i słaby
 
reklama
Do góry