reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

testy owulacyjne clearblue i stymulacja owulacji

annamaria94..

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Kwiecień 2020
Postów
18
Hej, kochane dziewczyny, ostatnia miesiączka 28 marca, od 5dc brałam clostylbegyt 5x po jeden tabletce 50, a od 10 dc biorę luteinę 150, kupiłam testy owulacyjne i czy to możliwe że 15 dc owulacji nie było a od 16 dc do dzisiejszego czyli do 19 dc pokazuje mi owulacje ?? Na usg byłam w 8 dc i były 3 pęcherzyki ale jeszcze małe bo miały 12
 
reklama
A dostałaś coś na pęknięcie pęcherzyków? Bo wtedy testy owu są niewiarygodne. Jeśli w 8 dniu pecherzyki były małe to jest szanse, ze pękły dopiero później, ale nie wiem, czy aż tyle dni, wątpię. Jedynie monitoring dałby odpowiedź. Nie wiem jak na pecherzyki działa progesteron, bo brałaś go jeszcze przed owu.
 
reklama
reklama
Do góry