reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne facelle

reklama
Właśnie wiem tylko niestety nie mam takiej możliwości stąd się zastanawiam czy Ew. Owulacja mogła być między 14 a 16 wg. Testów ? Bo pierwszy raz je robię :)
Każdy ma inny cykl. A książkowy 14stydzien to jest baaaaaaaardzo teoretyczny.
Ale jak wtedy miałaś grube krechy, to mogła być wtedy, z tym, że nacisk na mogła. Nie na 100% była :)
 
reklama
Nie ma możliwości, aby 2 x była owulacja ;)
Ta kreska ma nie być gruba, tylko TAK SAMO gruba jak ta po prawej lub grubsza.
Okej, po prostu interpretowałam tamte że może to już, wiadomo test nie daje 100% pewności , w takim razie spróbuję dziś zrobić jeszcze raz jak znów wyjdzie gruba to zacznę działać może się uda w tym cyklu ale bardzo wam dziewczyny dziękuję za pomoc
 
Do góry