reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne facelle

Odpisałam Ci w innym wątku. Naprawdę może się zdarzyć, że test owu pokaże kreskę, a to jednak ciąża. Robiłyśmy taki eksperyment na innym wątku, jestem w 23 tygodniu a to test owu sprzed tygodnia.Zobacz załącznik 1100121

Tak, testy owulacyjne pokazują ciążę, potwierdzam, ale na samym początku nie są tak ciemne :) Robiłam codziennie do 12 tygodnia ciąży i pozytywny owulacyjny był jakis tydzień po spodziewanej miesiączce, choć kreska była wcześniej tylko trochę jaśniejsza niż kotrolna :)
 
reklama
Znając moje szczęście to wadliwe [emoji23] w końcu dzisiaj 1 kwietnia to może sobie ze mnie zażartował . Kurde .. A teraz tak na chłopski rozum :
Jak test owulacyjny jest negatywny to ta linia musi być o wiele jaśniejsza A jak pozytywny to taka sama [czyli jak na tym teście w załączniku ]albo ciemniejsza tak ?
Może cykl mi się rozjechal ...Ale to aż tak ..

Pisałam Ci w innym wątku, żebyś zrobiła test:)
 
Przed okresem wychodziła mi druga blada kreska na owulacyjnym niestety zdjęcia nie mam, ale zrobiłam później równo tydzień po terminie okresu i dołączam zdjęcie. Mimo wszystko trzeba podchodzić z dystansem, bo dziewczynom wychodziły pozytywne a ciąży nie było. Trzymam kciuki
 

Załączniki

  • IMG_20200218_090842.jpg
    IMG_20200218_090842.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 745
Tak, testy owulacyjne pokazują ciążę, potwierdzam, ale na samym początku nie są tak ciemne :) Robiłam codziennie do 12 tygodnia ciąży i pozytywny owulacyjny był jakis tydzień po spodziewanej miesiączce, choć kreska była wcześniej tylko trochę jaśniejsza niż kotrolna :)
Właśnie zrobiłam test ciazowy I jest negatywny . Cienia cienia nie widzę , ale myślę że jak nie dostanę na dniach miesiaczki to na pewno powtórzę, , jeszcze czytałam że owulacyjne mogą wychodzić pozytywne przy zlej pracy tarczycy ..
 
Mozliwe . Zobacze co sie wydarzy na dniach . Jutro skoczę po nowe zapasy testów na kolejne próby 😊 I na pewno powtórzę test za kilka dni
 
No dobra dziękuję Wam bardzo :) chciałam zobaczyć jak wygląda negatywny test owulacyjny A dowiedziałam się jak wygląda pozytywny 😋 zawsze o doświadczenie do przodu :)
 
U mnie w 2 ciazy wyszły pozytywne i ciąża była a teraz robiłam i też pozytywne ale ciąży nie ma :) nie ma reguły na to niestety
 
reklama
U mnie w 2 ciazy wyszły pozytywne i ciąża była a teraz robiłam i też pozytywne ale ciąży nie ma :) nie ma reguły na to niestety
Powiem szczerze ,że nie daje mi ta myśl dzisiaj spokoju 🙉🙊🙈 zastanawiam się po co ja się w ogóle za nie dzisiaj zabrałam 😶🙈🙉 co mnie podkusilo żeby sprawdzać jak te owulacyjne działają 🤯
 
Do góry