reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne facelle

Zdziwiona 🙄

Aktywna w BB
Dołączył(a)
1 Kwiecień 2020
Postów
78
Cześć. Mam nadzieję że nie powielam tematu , ale mam pytanie odnośnie testów owulacyjnych firmy facelle .
Dzisiaj (2 dni przed miesiaczka) wykonałam test owulacyjny , żeby mieć porównanie w przyszłym cyklu starań kiedy są one negatywne A kiedy nie,bo dopiero z nimi zaczynam . Po prostu dla mnie logiczne bylo ze teraz pozytywny nie będzie więc będę miała punkt zaczepienia do interpretacji ich potem ..,ale pisze tu bo nie mam pojęcia jak go zinterpretować. Trochę inaczej wyobrażałam sobie test negatywny po prostu.. jak one będą zawsze takie intensywne to przecież się nie dopatrze czy to "juz"..ehh.. juz jestem zła że je kupiłam 🙄🙄
.
 

Załączniki

  • 15857366928447151198504335179441.jpg
    15857366928447151198504335179441.jpg
    668,6 KB · Wyświetleń: 6 069
reklama
Cześć. Mam nadzieję że nie powielam tematu , ale mam pytanie odnośnie testów owulacyjnych firmy facelle .
Dzisiaj (2 dni przed miesiaczka) wykonałam test owulacyjny , żeby mieć porównanie w przyszłym cyklu starań kiedy są one negatywne A kiedy nie,bo dopiero z nimi zaczynam . Po prostu dla mnie logiczne bylo ze teraz pozytywny nie będzie więc będę miała punkt zaczepienia do interpretacji ich potem ..,ale pisze tu bo nie mam pojęcia jak go zinterpretować. Trochę inaczej wyobrażałam sobie test negatywny po prostu.. jak one będą zawsze takie intensywne to przecież się nie dopatrze czy to "juz"..ehh.. juz jestem zła że je kupiłam [emoji849][emoji849]
.
Możliwe że są wadliwe ale jednak polecam zrobić test ciążowy [emoji6], czasmi pozytywne testy owulacyjne wychodzą w ciąży jednak to nie wyznacznik i nie nakrecaj się [emoji6][emoji854]
 
Znając moje szczęście to wadliwe 😂 w końcu dzisiaj 1 kwietnia to może sobie ze mnie zażartował . Kurde .. A teraz tak na chłopski rozum :
Jak test owulacyjny jest negatywny to ta linia musi być o wiele jaśniejsza A jak pozytywny to taka sama [czyli jak na tym teście w załączniku ]albo ciemniejsza tak ?
Może cykl mi się rozjechal ...Ale to aż tak ..
 
Dzięki w ogóle za odpowiedź, jestem po prostu zdziwiona I testy owulacyjne to dla mnie nowość ..podjęliśmy decyzję miesiąc temu o dziecku A że nie wierzyłam temperatur ani nigdy się nie obserwowalam, prowadzę jedynie kalendarzyk to uznałam to za sensowny wybór ..
 
reklama
Do góry