reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne i mierzenie temperatury

Dołączył(a)
24 Sierpień 2023
Postów
6
Hejka ! Mam zagwostke czy możliwe że przeoczyłam owulke? Test 15 DC robiłam koło godziny 16 a w nocy straszny ból jajników ,że nie mogłam usnąć,duża ochota na seks i śluz...
Test 16dc zrobiłam o 22 wczoraj
Przeważnie testy robiłam 19-20 ale akurat nie mogłam w innych godzinach testu zrobić 🤷‍♀️ a dziś 17 DC zrobiłam koło 14 by sprawdzić wczorajszy "wyrzut " no i od wczoraj nie bolą mnie jajniki ani nic.

To moje pierwsze testowanie z testami owulacyjnymi oraz z mierzeniem temperatury 🙈
I sama nie wiem gdybym nie robiła testów ani nie mierzyła temperatury, pomyślałabym że tego 15 dnia cyklu była owulacja 😅 pomożecie?
 

Załączniki

  • 28bbeee9-a8a2-4f97-80fe-88b73fbf8f60.jpeg
    28bbeee9-a8a2-4f97-80fe-88b73fbf8f60.jpeg
    45,1 KB · Wyświetleń: 548
  • c471fec1-92cf-4c15-b1ab-8ef884eec804.jpeg
    c471fec1-92cf-4c15-b1ab-8ef884eec804.jpeg
    28,9 KB · Wyświetleń: 109
reklama
Dzien dobry mam pytanko
3 miesiac stosuje testy owulacyjne .wychodzi na to ze faza lutealna wynosi u mnie 12 dni.
Chce dodatkowo zaczac mierzyc temperature I zobaczyc jak to sie pokrywa z testami owulacyjnymi.termomet zakupiony.moje pytanie gdzie najlepiej mierzyć. ? Pochwa ? Jama ustna ? I czy jak wstane I zmierze w ciagu 30 minut wynik bedzie ok?
 
Dzien dobry mam pytanko
3 miesiac stosuje testy owulacyjne .wychodzi na to ze faza lutealna wynosi u mnie 12 dni.
Chce dodatkowo zaczac mierzyc temperature I zobaczyc jak to sie pokrywa z testami owulacyjnymi.termomet zakupiony.moje pytanie gdzie najlepiej mierzyć. ? Pochwa ? Jama ustna ? I czy jak wstane I zmierze w ciagu 30 minut wynik bedzie ok?
Najlepiej mierzyć pod językiem (cały czas w tym samym miejscu) od razu po przebudzeniu, jeszcze będąc pod kołderką:) ja mam z firmy Microlife i sprawdza się super
 
Do góry