reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

reklama
Dzwoniłam do ginekologa stwierdziła że jeśli okres sie nie pojawi przez tydzień wtedy mam sie odezwać
Kurcze oby nie bylo tak,ze wlasnie dopiero wtedy byla owulacja jak dzień wcześniej wzięłaś ten lek. Bo może miala byc owu a on ją zatrzymał i nie doszło w końcu do niej a krew a raczej to plamienie tez może byc oznaką owu. Dziwne to. Trzeba czekać na rozwiązanie sytuacji. Oby było wszystko w porządku 😊
 
Właśnie nie wiem jak to interpretować nigdy nie mialam przed owulacja żadnych plamień ani niteczek w śluzie. Może takie działanie ma progesteron, czytałam że duphaston w większych dawkach jest w stanie dopiero zatrzymać owulacje a ja mialam 1x1 tab, więc może wszystko będzie dobrze ☺️

Właśnie nie wiem jak to interpretować nigdy nie mialam przed owulacja żadnych plamień ani niteczek w śluzie. Może takie działanie ma progesteron, czytałam że duphaston w większych dawkach jest w stanie dopiero zatrzymać owulacje a ja mialam 1x1 tab, więc może wszystko będzie dobrze ☺️
Ja miewałam w miarę często, później brałam duphaston ok pół roku, plamienia zniknęły co prawda ale odstawiłam duphaston bo to nie niski progesteron jest powodem nie zakscia w ciążę. Staram się 5 lat🤭 a testów owulacyjngch używam już ok 2 lat, zawsze są pozytywne w terminie owulacji (kontrolowane u ginekologa) zdążało mi się mieć dodatnie testy przed miesiączka i w ciąży nie byłam niestety. Ale szwagierka np w dniu spodziewanego okresu miała pozytywny test owulacyjny, kreskę pierwsza mocniejszą od drugiej. Mam pytanie jak jest z tym plikiem lh czy po owulacji on spada nawet jeżeli doszło do zapłodnienia? Czy powinno się utrzymywać w takim przypadku od owulacji większe stężenie lh?
 
Ja miewałam w miarę często, później brałam duphaston ok pół roku, plamienia zniknęły co prawda ale odstawiłam duphaston bo to nie niski progesteron jest powodem nie zakscia w ciążę. Staram się 5 lat🤭 a testów owulacyjngch używam już ok 2 lat, zawsze są pozytywne w terminie owulacji (kontrolowane u ginekologa) zdążało mi się mieć dodatnie testy przed miesiączka i w ciąży nie byłam niestety. Ale szwagierka np w dniu spodziewanego okresu miała pozytywny test owulacyjny, kreskę pierwsza mocniejszą od drugiej. Mam pytanie jak jest z tym plikiem lh czy po owulacji on spada nawet jeżeli doszło do zapłodnienia? Czy powinno się utrzymywać w takim przypadku od owulacji większe stężenie lh?
Lh w różnym tempie spada. Zależy od organizmu. Czasami nie ma go już w organizmie na dzień lub dwa po owu, a niekiedy utrzymuje się do miesiączki. Dlatego zalecane jest robić do pierwszego pozytywnego i później nie powtarzać.
Niestety nadszedł okres choć owulacji byla wyznaczona przez ginekologa
Trzeba działać dalej
Bardzo mi przykro. Mam nadzieję, że kolejny cykl okaże się tym szczęśliwym 🙂
 
Ja miewałam w miarę często, później brałam duphaston ok pół roku, plamienia zniknęły co prawda ale odstawiłam duphaston bo to nie niski progesteron jest powodem nie zakscia w ciążę. Staram się 5 lat🤭 a testów owulacyjngch używam już ok 2 lat, zawsze są pozytywne w terminie owulacji (kontrolowane u ginekologa) zdążało mi się mieć dodatnie testy przed miesiączka i w ciąży nie byłam niestety. Ale szwagierka np w dniu spodziewanego okresu miała pozytywny test owulacyjny, kreskę pierwsza mocniejszą od drugiej. Mam pytanie jak jest z tym plikiem lh czy po owulacji on spada nawet jeżeli doszło do zapłodnienia? Czy powinno się utrzymywać w takim przypadku od owulacji większe stężenie lh?
U mnie po owulacji spadł poziom lh, testy były juz negatywne. Przez parę dni pozytywne a później coraz słabsze aż blade. Mówię tu o cyklu, w którym się udało.😊
 
Ja miewałam w miarę często, później brałam duphaston ok pół roku, plamienia zniknęły co prawda ale odstawiłam duphaston bo to nie niski progesteron jest powodem nie zakscia w ciążę. Staram się 5 lat🤭 a testów owulacyjngch używam już ok 2 lat, zawsze są pozytywne w terminie owulacji (kontrolowane u ginekologa) zdążało mi się mieć dodatnie testy przed miesiączka i w ciąży nie byłam niestety. Ale szwagierka np w dniu spodziewanego okresu miała pozytywny test owulacyjny, kreskę pierwsza mocniejszą od drugiej. Mam pytanie jak jest z tym plikiem lh czy po owulacji on spada nawet jeżeli doszło do zapłodnienia? Czy powinno się utrzymywać w takim przypadku od owulacji większe stężenie lh?
 

Załączniki

  • 20210219_174722.jpg
    20210219_174722.jpg
    690,7 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Do góry