reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne pcos

reklama
Dziewczyny czy ten test jest pozytywny?
 

Załączniki

  • IMG_20220214_172030.jpg
    IMG_20220214_172030.jpg
    343,4 KB · Wyświetleń: 163
Podepne się... Czy ostatni test można uznać za dodatni?
 

Załączniki

  • IMG_20220526_090522.jpg
    IMG_20220526_090522.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 156
Podepne się... Czy ostatni test można uznać za dodatni?
Dam rade wiem sama po sobie ze naciskalam na ciążę tak bardzo chcialam miec dziecko ze tak jak by się zblokowalam psychicznie i nie moglam pare lat zajsc tez robilam testy owulacyjne, testy ciążowe itp lekarz ginekolog powiedzial żebyśmy nie naciskali na siebie nawzajem nie myslec o dziecku tylko poprostu bawic sie sexem i szczerze odpuscilam powiedzialam ze co bedzie to bedzie i po 2 miesiacach niespodzianka 😁 wiem ze powiesz ze latwo sie tak mowi ale uwierz ze juz tez psychika moja dostawala po d..e 😩
 
Dam rade wiem sama po sobie ze naciskalam na ciążę tak bardzo chcialam miec dziecko ze tak jak by się zblokowalam psychicznie i nie moglam pare lat zajsc tez robilam testy owulacyjne, testy ciążowe itp lekarz ginekolog powiedzial żebyśmy nie naciskali na siebie nawzajem nie myslec o dziecku tylko poprostu bawic sie sexem i szczerze odpuscilam powiedzialam ze co bedzie to bedzie i po 2 miesiacach niespodzianka 😁 wiem ze powiesz ze latwo sie tak mowi ale uwierz ze juz tez psychika moja dostawala po d..e 😩
Ja mam już dwójkę dzieci. Teraz na przełomie grudnia/ stycznia poroniłam ciążę bliźniacza notabene udało się w pierwszym cyklu starań. Robię testy żeby sprawdzic kiedy mam owu, bo wszystkie ciążę młodsze o 2 tyg więc przypuszczam że mam późna owu. Z doświadczenia w pierwszą i drugą ciążę zaszłam kiedy odpuściłam bo byłam zapisana na zabieg. W pierwszej ciąży na drożność jajowodów w drugiej na laparoskopię, więc również uważam że głowa dużo robi w tych sprawach
 
reklama
Ja mam już dwójkę dzieci. Teraz na przełomie grudnia/ stycznia poroniłam ciążę bliźniacza notabene udało się w pierwszym cyklu starań. Robię testy żeby sprawdzic kiedy mam owu, bo wszystkie ciążę młodsze o 2 tyg więc przypuszczam że mam późna owu. Z doświadczenia w pierwszą i drugą ciążę zaszłam kiedy odpuściłam bo byłam zapisana na zabieg. W pierwszej ciąży na drożność jajowodów w drugiej na laparoskopię, więc również uważam że głowa dużo robi w tych sprawach
To bardzo mi przykro z powodu blizniakow wiem co czujesz sama stracilam rok temu w 4 msc ale trzeba byc dobrej mysli ze sie uda ja bylam tak zalamana 3 stratami ze nie zaczelam staran do ploki nie porobilam dokladnych badan teraz gdy wiem co mi dolega zaszlam i ciaza przebiega dobrze oczywiscie na lekach . Tobie tez sie uda ( trzymam kciuki )
 
reklama
Do góry