reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne- pomocy dziewczyny 🙈

A partner się badał?
Tak,wszystko z nimi ok.
Dotychczas im sie nie udalo, bo ma nieregularne cykle i czesto jak zauwazyla dni plodne u siebie,tzn. Przypuszczala,ze moga byc to nie mieli mozliwosci sie starac, a jak sie starali to nie trafili. Owulacje miala potwierdzona przez ginekologa wczesniej,teraz z powodu wirusa nie ma mozliwosci chodzic do lekarza i zaczela testowanie,zeby bylo latwiej.
 
reklama
Dziewczyny podpowiedzcie prosze.
Moja przyjaciolka wczoraj o 8 rano miala ostatni pozytywny test,reszta negatywna,czyli w 18dc,19dc wychodzily rano i wieczorem pozytywne,a 20dc tylko rano pozytywny wieczorem juz negatyw, ale od wieczora ma bol podbrzusza jak na okres,czy to jest normalne? Dotychczas nie miala zadnych bolesci tyle dni przed @ 🤔🙈 dodatkowo przy badaniu szyjki wczoraj zauwazyla odrobinke "zylek" krwi w sluzie, a dzis rozowy sluz co moze byc przyczyna? Udalo jej sie zalatwic termin do lekarza,ale dopiero na 3 sierpnia i stresuje sie co moze byc powodem😑
Test z dzis rowniez negatywny,to byl ostatni jaki zrobila dla pewnosci, dziekuje!
 

Załączniki

  • 20200721_135900.jpg
    20200721_135900.jpg
    603,3 KB · Wyświetleń: 148
Hej. Niestety starania są nadal, ale juz bez testów owulacyjnych :) co ma być to będzie. A u Ciebie jak?
U mnie też bez owocnych sukcesów, już 7 miesięcy :( . Tylko ja jestem dopiero 2 cykl z testami, które póki co nie dały ani jednego testu pozytywnego. Byłam ciekawa jak u Was idzie testowanie. Można wiedzieć dlaczego koleżanka zrezygnowała z testów? :)
 
U mnie też bez owocnych sukcesów, już 7 miesięcy :( . Tylko ja jestem dopiero 2 cykl z testami, które póki co nie dały ani jednego testu pozytywnego. Byłam ciekawa jak u Was idzie testowanie. Można wiedzieć dlaczego koleżanka zrezygnowała z testów? :)

Z tego co wiem to moja przyjaciółka nadal robi testy, ale niestety bez efektu.
Może powinnaś udać się na monitoring?
Ja niestety nie ufam tym testom i tylko jeden miesiąc sprawdzałam. Moje cykle są bardzo nie regularne i stwierdziłam,że to bez sensu, większość dni miałam pozytywne testy 🙈
Miałam cykle 32-35 dni, od 2 mc mam po 23-24 dni , dlatego postanowiłam, ze co ma być to bedzie.
 
Z tego co wiem to moja przyjaciółka nadal robi testy, ale niestety bez efektu.
Może powinnaś udać się na monitoring?
Ja niestety nie ufam tym testom i tylko jeden miesiąc sprawdzałam. Moje cykle są bardzo nie regularne i stwierdziłam,że to bez sensu, większość dni miałam pozytywne testy 🙈
Miałam cykle 32-35 dni, od 2 mc mam po 23-24 dni , dlatego postanowiłam, ze co ma być to bedzie.
26.10 mam wizytę ale teraz odpuszczę monitoring i w następnym miesiącu się umowie. Slyszalam, że płaci się za jeden monitoring 130zl😔. Też mam nieregularne tylko, że mi cały czas wychodzą negatywne a co ciekawsze od 11dc wychodzą dosłownie takie same kreski. Skończę te testy co mam i chyba też odpuszczę. Więcej stresu i nerwów niż te testy warte
 
reklama
26.10 mam wizytę ale teraz odpuszczę monitoring i w następnym miesiącu się umowie. Slyszalam, że płaci się za jeden monitoring 130zl😔. Też mam nieregularne tylko, że mi cały czas wychodzą negatywne a co ciekawsze od 11dc wychodzą dosłownie takie same kreski. Skończę te testy co mam i chyba też odpuszczę. Więcej stresu i nerwów niż te testy warte
Dokładnie, więcej stresu niż to warte , dlatego wolę ich nie robić :(
Życzę powodzenia :)
 
Do góry