reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne- pomocy dziewczyny 🙈

Testy nie są do końca miarodajne. Niech stosuje wszystkie tej samej firmy. Te paskowe wszystkie są negatywne. Elektroniczny może wadliwy.
 
reklama
Testy nie są do końca miarodajne. Niech stosuje wszystkie tej samej firmy. Te paskowe wszystkie są negatywne. Elektroniczny może wadliwy.
Te paskowe w sumie caly czas pokazuja taka sama kreske od 14dc 🙈 elektryczny byl negatywny od 14dc do 21dc, w 22dc byla pierwsza buzka... no nic zaczeka i zobaczy co bedzie dalej,nie ma co sie stresowac na zapas ;)
 
Testy nie są do końca miarodajne. Niech stosuje wszystkie tej samej firmy. Te paskowe wszystkie są negatywne. Elektroniczny może wadliwy.
Dziewczyny a co o tym ostatnim tescie myslicie? Robiony dzis znow o 20, clear blue pokazal jej buzke no i ten paskowy ciemny wyszedl,czy jest pozytywny?
Dzis zrobila o 8 rano clear blue z porannego moczu byl pozytywny, o 11.30 negatywny o 20 znow pozytywny- jak ma to rozumiec? Dziekuje za odpowiedz
 

Załączniki

  • 20200719_230128.jpg
    20200719_230128.jpg
    813 KB · Wyświetleń: 193
Jak dla mnie pozytywne i moim zdaniem powinna juz sie starac. Po pozytywnym tescie do owulacji dochodzi po 24/48 h. A test moze wychodzic tez negatywny jesli mocz jest za bardzo rozcienczony
 
Jak dla mnie pozytywne i moim zdaniem powinna juz sie starac. Po pozytywnym tescie do owulacji dochodzi po 24/48 h. A test moze wychodzic tez negatywny jesli mocz jest za bardzo rozcienczony
Dziekuje za odpowiedz :)
18 byl pierwszy pozytywny i 19 lipca byl pozytyw, starali sie z tego co mowila, bo od dzis juz nie maja takiej mozliwosci :( Dzis rano zrobila znow i tez wyszedl pozytywny. Dlugo moga wychodzic pozytywne teraz te testy? Powinna je kontunuowac czy juz przestac? Jesli zaczela starania od pierwszego pozytywnego testu to maja szanse? Gdzies dziewczyny pisaly,ze troche za pozno sie zaczela starac :(
Czytalysmy tez, ze codzienne wspolzycie nie jest dobre.
 
Dziekuje za odpowiedz :)
18 byl pierwszy pozytywny i 19 lipca byl pozytyw, starali sie z tego co mowila, bo od dzis juz nie maja takiej mozliwosci :( Dzis rano zrobila znow i tez wyszedl pozytywny. Dlugo moga wychodzic pozytywne teraz te testy? Powinna je kontunuowac czy juz przestac? Jesli zaczela starania od pierwszego pozytywnego testu to maja szanse? Gdzies dziewczyny pisaly,ze troche za pozno sie zaczela starac :(
Czytalysmy tez, ze codzienne wspolzycie nie jest dobre.
Mi gin mowil zeby co 2 dzien sie starac. Jesli chce to moze robic dalej testy. Ja zawsze po pozytywnym tescie juz nie robilam tylko umawialam sie do gin zeby sprawdzic czy pecherzyk pękł.
 
Mi gin mowil zeby co 2 dzien sie starac. Jesli chce to moze robic dalej testy. Ja zawsze po pozytywnym tescie juz nie robilam tylko umawialam sie do gin zeby sprawdzic czy pecherzyk pękł.
No nic zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Od nastepnego cyklu sprobuja co 2 dni sie starac...niestety do lekarza nie ma szans sie dostac,nie mieszka w PL :( tu mamy ciezko z wizytami. Przed wirusem bylo latwiej wszystko kontrolowac🙈
 
Nawet w ulotce jest napisane, żeby testy wykonywać tylko do pierwszego pozytywnego bo później właśnie mogą wprowadzać w błąd. Więc niech już ich nie robi. Po skończeniu okresu niech się kochają co dwa dni.
 
Nawet w ulotce jest napisane, żeby testy wykonywać tylko do pierwszego pozytywnego bo później właśnie mogą wprowadzać w błąd. Więc niech już ich nie robi. Po skończeniu okresu niech się kochają co dwa dni.
Tak tez sprobuja w nastepnym cyklu, z tego raczej nic nie bedzie tylko 2 dni sie starali po pozytywnym tescie,wiec szanse nikle 😔 Test narazie 3 dzien pozytywny, chce sprawdzic jeszcze za 2 dni czy cos sie zmieni.
 
reklama
Do góry