reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

testy owulacyjne

Hej ooo hejj czy jest tu kto?? Możecie mi. Powiedzieć czy dzisiaj mam pik? Ten testy dwa od dołu są z dzisiaj jeden o 8 robiony drugi o 13
 

Załączniki

  • IMG_20230612_134225.jpg
    IMG_20230612_134225.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 232
reklama
Tak są to onestepy
Już drugi dzień mam taki sam kolor tych pasków. Ciekawe kiedy owulacja nastąpi
Według kalendarzyka wczoraj
Niezbyt polecam te testy, one się bardzo słabo wybarwiają 😔 lepsze są z Domowego Laboratorium lub (droższe) Facelle
Tu dla porównania OneStep i Domowe Laboratorium, na pierwszym zdjęciu z wczoraj (podobnie wybarwiony do twojego) i na drugim z dziś (PIK) 😊
 

Załączniki

  • IMG_6256.jpeg
    IMG_6256.jpeg
    773,4 KB · Wyświetleń: 117
  • IMG_6262.jpeg
    IMG_6262.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 131
Niezbyt polecam te testy, one się bardzo słabo wybarwiają 😔 lepsze są z Domowego Laboratorium lub (droższe) Facelle
Tu dla porównania OneStep i Domowe Laboratorium, na pierwszym zdjęciu z wczoraj (podobnie wybarwiony do twojego) i na drugim z dziś (PIK) 😊
No rzeczywiście jest roznica, przy następnym cyklu jesli się nie uda zafasolkowac to kupie te lepsze. Pierwszy raz mam styczność z tymi testami także jestem zielona. Myślisz że możliwe że do wieczora będzie pik?? I jutro lub pojutrze mogę się spodziewac owulacji?
bo ból Jak przy owulacji Mam od wczoraj tzn co jakiś czas czuje klucie jajnika
 
No rzeczywiście jest roznica, przy następnym cyklu jesli się nie uda zafasolkowac to kupie te lepsze. Pierwszy raz mam styczność z tymi testami także jestem zielona. Myślisz że możliwe że do wieczora będzie pik?? I jutro lub pojutrze mogę się spodziewac owulacji?
bo ból Jak przy owulacji Mam od wczoraj tzn co jakiś czas czuje klucie jajnika
Ja bym na twoim miejscu siknęła jeszcze dziś z dwa razy na owulaka, bo myśle że jest naprawdę blisko 🙈 Nie wykluczone, że pik będzie jeszcze dziś wieczorem ☺️
 
Cześć dziewczyny,

Możecie pomoc?

W czerwcu odstawiłam tabletki, zaczęliśmy starania, ale okres sam z siebie nie wrócił, wzielam duphaston, miesiączka przyszła 27.08. W 11dc byłam na monitoringu, ale gin nie stwierdziła dominującego pęcherzyka (największy 10mm), endometrium 8mm, temperatura do tej pory 36,54 bez odchyleń w zasadzie. Dla pewności kupiłam wczoraj testy domowego laboratorium. Na dole test z wczoraj wieczora, środkowy dzisiaj południe i górny dzisiaj wieczór. Po tej wizycie u gina nastroje były średnie, nie kochaliśmy się. Czy szansa w tym cyklu nam przepadła?

Dostałam już recepty na lamette, ovitrelle. Od 16 dc mam brać duphaston. Martwię się ze to może za szybko takie leczenie, z drugiej strony zależy nam szybko na dzidzi :(

Przed tabsami cykle były po 30 dni.
 

Załączniki

  • 429D1159-7C2D-4205-8F67-7D7AA5DDBD53.jpeg
    429D1159-7C2D-4205-8F67-7D7AA5DDBD53.jpeg
    250,1 KB · Wyświetleń: 90
reklama
Cześć dziewczyny,

Możecie pomoc?

W czerwcu odstawiłam tabletki, zaczęliśmy starania, ale okres sam z siebie nie wrócił, wzielam duphaston, miesiączka przyszła 27.08. W 11dc byłam na monitoringu, ale gin nie stwierdziła dominującego pęcherzyka (największy 10mm), endometrium 8mm, temperatura do tej pory 36,54 bez odchyleń w zasadzie. Dla pewności kupiłam wczoraj testy domowego laboratorium. Na dole test z wczoraj wieczora, środkowy dzisiaj południe i górny dzisiaj wieczór. Po tej wizycie u gina nastroje były średnie, nie kochaliśmy się. Czy szansa w tym cyklu nam przepadła?

Dostałam już recepty na lamette, ovitrelle. Od 16 dc mam brać duphaston. Martwię się ze to może za szybko takie leczenie, z drugiej strony zależy nam szybko na dzidzi :(

Przed tabsami cykle były po 30 dni.
Też dostałam duphaston i po 3 dniach wyszły mi na teście owulacyjnym 2 kreski ciemniejsze? Czy to jest możliwe
 
Do góry