reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

testy owulacyjne

Rozwiązania
0
Witam. Również jestem nowa na tym forum i jeśli w złym poście napisałam to z góry najmocniej przepraszam. Chciałabym się zapytać Was co sądzicie o tym teście owulacyjnym? Jest kreseczka ale nie taka gruba jak ta druga Zastanawiam się czy owulacja jest już dziś czy może będzie jutro. Test zrobiłam dziś (14.04) godzina 20:00. Wcześniej nie piłam za dużo wody, by test wyszedł wiarygodnie. Proszę o poradę ❤

Załączniki

reklama

DarkAsterR

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Tez używałam testów i okazało się ze pomimo regularnych cyklów niektóre są bez owulacyjnych. Ale po 6 miesiącach się „wstrzeliłam”.
Tutaj nie ma kresek, testy są za przeproszeniem dla debili. Mam albo uśmiechnięta buzie jeśli jest owulacja. Albo puste kółeczko jeśli jej nie ma.

Rozwiązania
0
O ktorej godzinie najlepiej robic testy? Widze, ze wiekszosc z was robi testy 2x dziennie. Ja od 3 cykli robilam testy ale z moczu porannego i dopiero teraz wyczytalam gdzies ze tak nie powinno sie robic :/ jakiej firmy testy wybrac tez nie wiem :( helpunku !

Anusiak1990

Rozwiązania
0
O ktorej godzinie najlepiej robic testy? Widze, ze wiekszosc z was robi testy 2x dziennie. Ja od 3 cykli robilam testy ale z moczu porannego i dopiero teraz wyczytalam gdzies ze tak nie powinno sie robic :/ jakiej firmy testy wybrac tez nie wiem :( helpunku !
Ja polecam te z rosmanna facella i najlepiej robic wieczorem o tej samej porze. Powodzenia

młoda1994

Rozwiązania
1
Testy owulacyjne powinno się robić mniej więcej między 10;00 A 20;00 i wskazane co dziennie robić o tej samej porze i nie spożywać napojów w dużej ilości 2 godziny przed wykonaniem testu.

Mamcia_86

Rozwiązania
0
Ja drugi miesiąc staram się z paskami. Od tego miesiąca przyjmuję też luteine. Teraz miałam dni płodne i z niecierpliwością wyczekujękazdego sygnału ciała, że jestem w ciąży :-D

reklama
Rozwiązania
0
Czytam wpisy Wasze i się zastanawiam jak mam interpretować te odpowiedzi.. :( dni płodne zaczęły mi się od 06.06.. spodziewana miesiączka miała być 25.06, no i przyszła.. ale bardzo skąpa. Najpierw były brązowe plamienia, później niby okres ale trwał 1.5 dnia i był bardzo skąpy, gdzie normalnie trwa 5 dni i jest go więcej, a teraz mam różowe plamienia i jakieś krople krwi się czasem zdarzą.. do tego bolał brzuch, stwierdziłam że zrobię testy owulacyjne, i wychodzą pozytywnie, wczoraj była bardziej wyraźna druga kreska, dzisiaj mniej. Może się okazać, że jestem w ciąży? Wiem, że najlepszym rozwiazaniem będzie test, ale musze czekac az stary wroci z pracy zeby po niego pojechac, ale bardzo mnie to niepokoi. Czy to mozliwe by test owu w czasie niby tego okresu okazał się pozytywny?

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Domi9534 Testy owulacyjne Ciąża, poród, połóg 29
aneta0151 Testy owulacyjne a temperatura Staramy się 13
M Testy owulacyjne Staramy się 16
I Testy owulacyjne są do kitu ! Staramy się 26
młoda1994 Testy owulacyjne Staramy się 6
P Testy owulacyjne - potrzebuję pomocy Potrzebuję porady 5
A testy owulacyjne clearblue i stymulacja owulacji Potrzebuję porady 9
Zdziwiona 🙄 Testy owulacyjne facelle Staramy się 38
Sylwia maybe baby Testy owulacje Potrzebuję porady 8
Michalina1993 Testy Owulacyjne Potrzebuję porady 7
F Testy owulacyjne Potrzebuję porady 12
I Testy owulacyjne Potrzebuję porady 41
Dzola83 Testy owulacyjne Potrzebuję porady 2
B Testy owulacyjne a okres Potrzebuję porady 4
Magdaga89 Testy owulacyjne ktos to ogarnia? Staramy się 4
V Testy owulacyjne Potrzebuję porady 23
Mała.czarna Testy owulacyjne. Potrzebuję porady 0
Jagood Testy owu Facelle Rossman Potrzebuję porady 26
Kinga1502 Testy owulacyjne Staramy się 7
Magdaa..K123 Testy owulacyjne ? Czy to ma sens ? Ciąża, poród, połóg 8
Agne91 Pozytywne testy owulacyjne przez kilka dni. Potrzebuję porady 2
P Czy ktoś miał takie objawy na początku ciąży? Potrzebuję porady 6
S Testy owulacyjne Staramy się 7
Krasnal77 Testy owulacyjne do oddania Staramy się 45
P Testy owulacyjne Staramy się 1263
Madzia04071990 Testy... Staramy się 310
C Trzy testy... Staramy się 32
Madzia04071990 Plamienie,brak miesiaczki i negatywne testy. Pomocy :( Staramy się 12
Pola96 mieszane uczucia testy owulacyjna Potrzebuję porady 6
Pola96 Czy te testy da pozytywne . Potrzebuję porady 8
M Czy testy się mylą? Potrzebuję porady 2
D czy to ciąża? Staramy się 31
Dominika96o Wczesna ciąża??! Potrzebuję porady 14
Emilcia88 Pierwsze starania- testy owu Potrzebuję porady 26
KasiaRyba Test pozytywny, USG 2 mm zarodek, minęło 7 dni , ale testy już negatywne Potrzebuję porady 36
Angelika Prus Testy beta kiedy? Potrzebuję porady 9
R Pozytywne testy ciążowe a brak pęcherzyka ? Potrzebuję porady 7
N Pozytywne testy ciążowe, ujemna beta hcg Potrzebuję porady 26
Dmalw Pytanie o testy pappa Potrzebuję porady 26
Arluś Witam was kochane dołączam do grupy dwa pozytywne testy i trochę obaw.. Czerwcowe mamy 2020 7
Dmalw Testy ciążowy facelle - interpretacja Potrzebuję porady 28
N Testy owu Potrzebuję porady 16
A negatywne testy a jednak ciaza Ciąża, poród, połóg 45
1 Testy ciążowe Potrzebuję porady 2
ewelina_1989 Testy krwi Potrzebuję porady 6
H Testy ciążowe Potrzebuję porady 2
V Owulacja, kiedy? Testy pomocy Staramy się 6
Smerfetka94 Owulacja testy Potrzebuję porady 17
M Testy ciążowe Potrzebuję porady 14
A Testy owulacyjny Potrzebuję porady 13