reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

testy owulacyjne

Rozwiązania
0
Witam. Również jestem nowa na tym forum i jeśli w złym poście napisałam to z góry najmocniej przepraszam. Chciałabym się zapytać Was co sądzicie o tym teście owulacyjnym? Jest kreseczka ale nie taka gruba jak ta druga Zastanawiam się czy owulacja jest już dziś czy może będzie jutro. Test zrobiłam dziś (14.04) godzina 20:00. Wcześniej nie piłam za dużo wody, by test wyszedł wiarygodnie. Proszę o poradę ❤

Załączniki

reklama

DarkAsterR

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Tez używałam testów i okazało się ze pomimo regularnych cyklów niektóre są bez owulacyjnych. Ale po 6 miesiącach się „wstrzeliłam”.
Tutaj nie ma kresek, testy są za przeproszeniem dla debili. Mam albo uśmiechnięta buzie jeśli jest owulacja. Albo puste kółeczko jeśli jej nie ma.

Rozwiązania
0
O ktorej godzinie najlepiej robic testy? Widze, ze wiekszosc z was robi testy 2x dziennie. Ja od 3 cykli robilam testy ale z moczu porannego i dopiero teraz wyczytalam gdzies ze tak nie powinno sie robic :/ jakiej firmy testy wybrac tez nie wiem :( helpunku !

Anusiak1990

Rozwiązania
0
O ktorej godzinie najlepiej robic testy? Widze, ze wiekszosc z was robi testy 2x dziennie. Ja od 3 cykli robilam testy ale z moczu porannego i dopiero teraz wyczytalam gdzies ze tak nie powinno sie robic :/ jakiej firmy testy wybrac tez nie wiem :( helpunku !
Ja polecam te z rosmanna facella i najlepiej robic wieczorem o tej samej porze. Powodzenia

młoda1994

Rozwiązania
0
Testy owulacyjne powinno się robić mniej więcej między 10;00 A 20;00 i wskazane co dziennie robić o tej samej porze i nie spożywać napojów w dużej ilości 2 godziny przed wykonaniem testu.

reklama

Mamcia_86

Rozwiązania
0
Ja drugi miesiąc staram się z paskami. Od tego miesiąca przyjmuję też luteine. Teraz miałam dni płodne i z niecierpliwością wyczekujękazdego sygnału ciała, że jestem w ciąży :-D

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
I Potrzebuję porady 41
D Potrzebuję porady 2
B Potrzebuję porady 4
Magdaga89 Staramy się 4

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry