reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

testy owulacyjne

Cześć! Mam 23 lata i staram sie z mężem o dziecko, przy czym mam Hashimoto, ale w stanie równowagi.
1 test (zdjecie na bialum tle) robiłam 25 grudnia, (wg obliczen 31 mialam miec owulacje, wiec zaczelam je robic 6 dni przed)
28 grudnia byłam u ginekologa na wizycie kontrolnej i powiedział, że owulować będę dopiero za jakies 5/6 dni, więc nie robiłam już testów, kazdego dnia kochałam sie z Mężem bez zabezpieczenia.
Dzisiaj coś mnie podkusiło i zrobiłam test, wyszło tak jak na zdjeciu 2 (szare tło). Czy to owulacja? Bo LH po owulacji powinna sie zmniejszac prawda?
Niestety z LH różnie to bywa. Niekiedy utrzymuje się wysoko nawet kilka dni. :)
 
reklama
Cześć! Mam 23 lata i staram sie z mężem o dziecko, przy czym mam Hashimoto, ale w stanie równowagi.
1 test (zdjecie na bialum tle) robiłam 25 grudnia, (wg obliczen 31 mialam miec owulacje, wiec zaczelam je robic 6 dni przed)
28 grudnia byłam u ginekologa na wizycie kontrolnej i powiedział, że owulować będę dopiero za jakies 5/6 dni, więc nie robiłam już testów, kazdego dnia kochałam sie z Mężem bez zabezpieczenia.
Dzisiaj coś mnie podkusiło i zrobiłam test, wyszło tak jak na zdjeciu 2 (szare tło). Czy to owulacja? Bo LH po owulacji powinna sie zmniejszac prawda?
Czyli wg ginekologa Twoja owulacja miała się pojawić 2-3 styczeń. Czyli jest tak jak być powinno.
 
A powiedzcie proszę ile przed wykonaniem testu nie korzystacie z toalety? wiem, że 2 h wcześniej należy wstrzymać się z piciem i tak robię ale ja mam stosunkowo mały pęcherz i 2 h bez toalety to dla mnie spore wyzwanie.
Gdzieś wyczytałam że przez 4h nie powinno się oddawać moczu....musiałabym chyba cały dzień nic nie pić.....
 
reklama
A powiedzcie proszę ile przed wykonaniem testu nie korzystacie z toalety? wiem, że 2 h wcześniej należy wstrzymać się z piciem i tak robię ale ja mam stosunkowo mały pęcherz i 2 h bez toalety to dla mnie spore wyzwanie.
Gdzieś wyczytałam że przez 4h nie powinno się oddawać moczu....musiałabym chyba cały dzień nic nie pić.....
Ja normalnie robie test w godzinach 19-20, zazwyczaj od 16 jak wroce z pracy juz nic nie pije i tyle, jak mi sie chce siku to ide, jak nie to nie ide, ale zazwyczaj mam jeszcze z 2 wedrowki do toalety i potem juz po 19 badam LH. :)
 
Do góry